Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fél hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél hónapja vagyok együtt a barátommal, és én megcsaltam de szeretem és vele akarok lenni és hiszek abban hogy változni fog. Viszont a másik fiú többet tudna adni mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szenvedtem előző kapcsolataim miatt megcsaltak, megütöttek és én küzdöttem nagyon sokat szenvedtem és most úgy érzem megtaláltam azt akit igazán magam mellett tudnék.

Fél hónapja vagyunk együtt és még eléggé zárkózott intim és egyéb dolgok felé ami rá is ér mert nekem inkább szeretetre van szükségem... És van egy másik fiú aki szeret és ő megadja mire szükségem van és amitől a másik fiú még fél és még nem adja meg... De az a fiú akivel megcsaltam...vele smároltam és több dolog is történt volna ha nem állok meg. Mit tegyek?

Szeretem a páromat de a másik fiú többet tudna nyújtani de nem tudnám elhagyni a mostanit mert tudom változni fog értem. De így megbántom a másik fiút. Elmondani nem akarom a páromnak de félek hogy ez is kifog belülről készíteni hogy nem mondom el neki hogy megcsaltam...

A párommal szeretnék lenni szerintetek ha nem mondom el hogy megcsaltam nem fog engem ez belülről kínozni?

És hogy oldjam meg hogy a másik fiút ne bántsam meg?

(ő tud arról hogy van párom)


2012. dec. 27. 00:52
1 2
 1/17 Patrik24 ***** válasza:
90%
Hagyd el őt, sokkal jobbat érdemel nálad...
2012. dec. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Jól döntök ha ezt lezárom és megpróbálom elfelejteni és mostani párommal leszek és lezárom ez? Nem fog benne feljönni vagy tönkre tenni ha el hallgatom elmúlik bennem is és olyan lesz mintha mi sem történt volna?
2012. dec. 27. 00:54
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem hiszem mert én mellette leszek és szeretem és ő rosszabbak tett más lányokkal. :\ de én nemfogok tanultam ebből és leállok.
2012. dec. 27. 00:55
 4/17 anonim ***** válasza:
NEM DÖNTHETÜNK HELYETTED!
2012. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Tényleg jobbat érdemel. Legalább elérted, hogy a következő lánnyal még zárkózottabb lesz. Már ha ezek után lesz neki következő lány.
2012. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Patrik24 ***** válasza:
Nem lesz olyan mintha mi sem történt volna mert megcsaltad.
2012. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De nem pont nem erről van szó, alig vagyunk még együtt és más lányokkal találkozgat. Így nekem is szar.
2012. dec. 27. 00:57
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, téged elküldenélek abba az Átnevelőtáborba, amiben Mila Kunis vagy ki is szerepel. Nem érdemelsz egy szikra szeretetet sem, mert gerinctelen olcsó lot.ó vagy!


25F

2012. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Sunset-é a pálma! Emlékszem RÁd Sunset! :)
2012. dec. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem tudom mire jó rossz helyzetű embereken még egyet segíteni ilyen értelemben. hol van itt a másikhoz kötődő szeretet? nagyon szeretheted tényleg, ha azért mert nem feküdtetek még le akkor már máshoz kell rohanni.
2012. dec. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!