Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor emelkedik meg a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor emelkedik meg a férfi heréje? Csak orgazmus után vagy máskor is?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg ha hideg van:D
2013. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem, hát nem tudom mert a barátom fűtött lakásban csinálta a képet és fent vannak ja és van köztünk 600km távolság
2013. jan. 1. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
ha meretten
2013. jan. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kimaradt a "G" megretten de úgy se rossz::)))
2013. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
megretten? :O
2013. jan. 1. 22:04
 6/7 anonim ***** válasza:

jól értem, hogy csinált neked magáról meztelen képet, elküldte, és te a felszálló heréin vagy kiakadva? és még gyanakodsz is, hogy megdugott valakit, lepattant róla, és csinált neked egy képet? bocsánat, ha nem így van, de abszolút ez jött le belőle...


amúgy meg orgazmus előtt, valószínűleg verte magának kicsit, mielőtt megcsinálta a képet

2013. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor is emelkedik, ha befeszíti a megfelelő izmokat.
2013. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!