Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik Martin Freeman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik Martin Freeman, ciki?

Figyelt kérdés
Idősebb lány vagyok már(18), nekem régen nem nagyon voltak ilyen plátói szerelmeim. Van barátom. Most akkor ez nagy baj? Egész nap a videóit nézem,filmjeit, valami megfogott benne, és érzem,hogy több, mint szimpátia.

2013. jan. 1. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki az...most ez baj?
2013. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Pedig milyen ronda. 18 évesen még nem vagy hú, de idős. Vannak olyanok, akik még éretlenek ebben a korban.

Holnapra elmúlik. Ha nem, akkor majd kinövöd, az ilyesmit nem gyógyítják gyógyszerrel :)

2013. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezen szerintem ne borulj ki az ilyen dolgok 1-2 hétig hatnak az emberre vagy addig se :)
2013. jan. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, tudom h nem olyan szép, de nem is csak a kinézetről van szó
2013. jan. 1. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor bizonyára a személyisége fogott meg.
2013. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik.
2013. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hasonló gondokkal küzdök :D bár engem is inkább a személyisége fogott meg :33
2013. jún. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!