Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik nőt választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nőt választanátok inkább, melyikük szebb?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

És miért? Légyszi kort és nemet is írjatok



2013. jan. 1. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Angelinába 3. os korom óta odavagyok, még törülközőm is van róla, csak már fehérre kopott :)

Aniston meg gyenge színésznő is mellé.

18F

2013. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szőke
2013. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jennifer aniston :D szerintem szebb arca van :) és aranyos mosolya :D
2013. jan. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aniston ártatlanabbnak, naivabbnak néz ki, Angelina pedig olyannak, mint aki romlott és kiélt és neki már nem lehet újat mutatni. túl mű tökéletesség. Szerintem.
2013. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Jennifer Aniston!! Imádom a mosolyát,a stílusát, a mimikáját. Egyszerűen tökéletes
2013. jan. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Mindkettő más típus, úgyhogy csak egyéni véleményt tudok mondani, az én szememben Angelina gyönyörű, nőies, a tökéletes nő egyik megtestesítője külsőleg, Jennifer meg... nem akarok rosszat mondani rá, de a legjobb indulattal sem tudnám szépnek nevezni (sőt, szerintem kifejezetten csúnyácska), de el kell ismerni, megvan a maga kisugárzása, bája. Szépségben biztos toronymagasan Angelina vezet, de nem csak ez a lényeg.
2013. jan. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%
muszáj választani? A barátnőmnek minden elfogultság nélkül, de személyes vélemény alapján ezerszer szebb arca van mindkettőjüknél :) Nekem egyik színésznő sem tetszik. Ha mindenképpen színésznő kell, akkor Jennifer Love Hewitt. :D
2013. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer Aniston. Természetes, bájos, kortalan. Sokkal szimpatikusabb személyiségét tekintve is. Angelina egy kiélt hulló csillagnak tűnik. Sosem láttam szépségét, valószínűleg a kisugárzásában kéne keresni, de az számomra túl negatív ahhoz, hogy elemezgessem...
2013. jan. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Semmiféleképpen nem mondanám, hogy szebb Aniston!

2013. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jennifer
2013. febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!