Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ne várjak a közeledésére, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ne várjak a közeledésére, de még az üzenetére sem, ugye? Vagy csak nagyon túlspilázom?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy együtt szilvesztereztünk, mikor én voltam rosszul Ő volt mellettem, mikor Ő volt rosszul én voltam mellette. Mikor kimentünk a városba végig ölelkezve mentünk és/vagy fogtuk egymás kezét, mikor visszaértünk a házba a többiek előtt is befeküdt mellém az ágyba, smárolgattunk, (de semmi más nem történt), félúton együtt mentünk haza és mikor már szinte teljesen kijózanodott is ölelgetett és szájra puszizott.

Elég rosszul volt az éjjel, mondtam neki, hogy majd írok jól van-e. Igaz mondta, hogy nem biztos, hogy visszaír, de azóta sem írt és van egy olyan érzésem ezután sem fog.

Osztálytársak vagyunk, amúgy elég jóban, kicsit tetszik is, de tudom, hogy nem voltunk teljesen józanok. Holnap mindenképp találkozunk a suliban..

Őszintén szólva nem vagyok túl jó emberi kapcsolatokban, de semmi jót nem remélek.


2013. jan. 2. 00:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Holnap már suli van? :O
2013. jan. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy tedd azt, amit a szíved diktál. Abból nem lesz baj és még csak szemrehányást sem hozhatsz fel magad ellen.
2013. jan. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekünk már holnap suliba kell menni.


Hááát.. (: Lesz valahogy...

2013. jan. 2. 00:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és ki a fiú ki a lány?
2013. jan. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány és 18-ak vagyunk.
2013. jan. 2. 00:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Keress meg privátban és elmondom mit tegyél.
2013. jan. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, itt miért nem jó?
2013. jan. 2. 01:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nehéz az embernek objektívan látni a helyzetét kívülről, jól esik egy kívülálló segítsége. Nem ismerlek benneteket, de:


Nyilván szimpatikusak vagytok egymásnak, az alkohol feloldja a mentális fékeket, és általa csak könnyebbnek érzel mindent. Én azt mondom, tegyél fel ilyen kérdéseket magadnak:

Mit érzek iránta? Mit akarok tőle? Mire vágyom? Mi van, ha csak egyszeri alkalom volt, mert fiatalok vagyunk, jó volt a buli és kész ennyi.

Arra gyanakszom, hogy nincs meg az a plusz most még, ami komolyabb kötelékre szólítaná fel a lelkeiteket. Akkor már keresett volna. Kellett volna legyen 5 percre, amikor ír egy sms-t vagy felhív. Amit akarunk, azt megcsináljuk, amit nem, azt nem. Ez fekete fehér. Ha nem is volt ideje (amit kétlek) hogy azóta válaszoljon, akkor annyit mindenképp írhatott volna, hogy: Később írok. Ez kb 3 mp alatt megejthető. Akármilyen kapkodós a világ, ha valaki kicsit is számít nekünk, mihamarabb felkeressük. Ennek ellenére azt mondom, ne írd le a helyzetet, csak helyezkedj el hátul és éld ugyanúgy az életed, mint eddig. Legyen Benned bizakodás, de fogadd el, ha ez ennyi volt. Tapasztalatnak tökéletes. Én a saját tapasztalatomra hozom fel: én is voltam így egy lánnyal és nem lett semmi a dologból, mert csak a buli hevében volt smárolás és tánc stb. Másnap, amikor az ember kijózanodik, a gondolatai is kijózanodnak és lehet, hogy azt mondja: jesszus, mi volt ez. Csak lehet, hogy nem akar megbántani. Ha meg akar valamit, még bizonytalan, ezért is várj, ha akar valamit, megkeres. A lényeg, hogy ne erre alapozz, mert akkor megsérülhetsz, ha komolyan akarod ezt. Ne bánkódj, ha nem akar semmit, másnak még egy csók sem jut évek óta. Tudom, nem vigasztal, de vidd belőle tovább a jót, ha nem lenne folytatás, ha pedig lesz, akkor lesz miről beszélni évek múlva is! Sok sikert! :)


F24

2013. jan. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel: vártam, írt, azóta járunk(:
2013. jan. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!