Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-16 éves fiúk, hogy reagálná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 éves fiúk, hogy reagálnátok egy idősebb lány közeledésére?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy két típusú fiú van, aki megijedne és akinek tetszene a dolog. Legalábbis így tudom. Most tapasztalatokra vagyok kíváncsi :) Esetleg melyiknek nagyobb a valószínűsége? Idősebbek is írhatnak hogy mi volt akkor, mit tettek volna :) normális válaszokat légyszi
2011. okt. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, de mivel eddig nem volt bnőm így meg is ijednék :)
2011. okt. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16 évesen volt 20 éves barátnőm... jó volt (Y):D
2011. okt. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én pl. nem bánnám ha 1 1-2 évvel idősebb lány közeledne felém, ha 3-4 még beleférne, de meglepődnék, az fölött nem tudom hogyan reagálnék.


18F

2011. okt. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-2 évvel idősebbre gondoltam :)
2011. okt. 5. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak is örülnék. :D
2011. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem bánnám :D
2011. okt. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten az idősebb lányokat szeretem,többnyire mindig idősebbel voltam. De ez pasi függő,van aki megijed és van akinek tetszik mint ahogy mondtad. :-)

16 / F

2011. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27 évesig jöhet
2011. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!