Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BubisBublek860 kérdése:

Lányok! Mi a véleményetek erről a tetoválásról?

Figyelt kérdés
[link] Nektek bejönnek az ilyen tetkók? 16 évesen érdemes lenne ilyet csinálni? Milyen kritikák érhetnek?
2013. jan. 2. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
áá ez ronda.
2013. jan. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

16 évesen? Felejtsd el...

Először is, 18 év alatt csak szülői engedéllyel lehet tetováltatni.

Másodszor, a tested még nagyon sokat fog fejlődni... nem érdemes egy ekkora tetoválást csináltatni, mert hát hogy fog kinézni 10 múlva?

Ne azért tetováltass, mert divat... várj még vele pár évet. Na és persze olyat tetováltass, ami neked tetszik.. nem kell megkérdezned mások véleményét.

2013. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Maximum egy Jakuzán.

16 évesen meg nem is lehet arról nem beszélve hogy még nőni fogsz és nagyon ronda lesz.

2013. jan. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előttem szólókkal egyetértek.

És ízléstelen, felismerhetetlen.

2013. jan. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó, de nem egy 16 évesnek.
2013. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Még hogy ízléstelen..:D A kérdező nem kimondottan ezt akarja magára,hanem a téma tetszik neki.Ha meg olvasgatnátok egy kicsit akkor ezek nem simán hal meg sárkány,hanem Koi ponty és Koi sárkány,aminek egyes országokban nagy jelentőséget adnak és nem csak a "jakuzáknak" van.Egy szebb megrajzolásban biztosan jó lenne,mert ez amit linkeltél hanyag munka.
2013. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%
nekem (15/l) alapból nem tetszik, ha valakinek tetkója van, de 16 évesen minek akarsz ilyet? gondolj bele, ha mégegyszer ennyit élsz, leszel 32, az még mindig nem öreg, és még akkor is szeretni fogod?
2013. jan. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Bocs, tudom, hogy lányok véleményét kérted, mégis írnék pasiként ezt-azt.


Személy szerint rühellem, mikor valaki csak azért varrat, hogy legyen tetoválása. Ez egy kicseszett tucat minta, találj ki valami olyan mintát, ami jelent is neked valamit, ne másoktól szedd a mintát; legyél már egy kicsit kreatív! Annyira szeretném megélni, hogy a csajok leszoknak a derék + nonfi (r1bancrendszám), boka + delfin/rózsaszál, vakbél + playboy nyuszi sablonokról, a fickók meg az ázsiai írásjelekről, sárkányokról, tigrisekről.


Az előttem szólókhoz hasonlóan jómagam is figyelmeztetnélek, hogy 18 és 20 éves kora között minden férfi megvastagodik. Nem elhízol, hanem megemberesedsz, férfiasabb leszel. A minta, amit felvarrattál, ekkor torzulhat, és egy ekkora ábrát nehéz korrigálni, kitakarni. Ennek megfelelően érdemes volna várni vele.

2013. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon csúnya.
2013. jan. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Imádom a tetkókat, jól szét is vagyok varrva, de annyira elcsépelt ez a minta, hogy hihetetlen. Persze, ha valahogy kapcsolódik hozzád..

16 évesen nem érdemes ilyet csinálni, várj vele 18-ig, én is azt tettem, és minden egyes tetkóm előtt legalább fél év eltelik, hogy tudjam: tuti akarom-e még.

23/L

2013. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!