Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tudnék vidéki lányokat megismerni?

Figyelt kérdés

Társkereső nem jó. Pont az a réteg nem regisztrál a társkeresőre amelyik érdekelne.

Én főleg Budapesti vagyok..


Arra is gondoltam hogy lejárok minden hétvégén vidéki partykra, ismerkedek emberekkel, de az sem egyszerű, idegen társaságokhoz odamenni.


Az interneten meg mindenki távolságtartó és ez tökéletesen érthető is.


2013. jan. 2. 09:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdésedben ott a válasz.Mit szeretnél még mit mondjunk?
2013. jan. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy a bulikban ismerkedés és az idegen társaságokhoz csapódás sem jó...
2013. jan. 2. 09:39
 3/15 anonim ***** válasza:

Tessék kiemelem a válaszod hátha észre veszed:

"Arra is gondoltam hogy lejárok minden hétvégén vidéki partykra, ismerkedek emberekkel,"


És pont olyan nehéz odamenni idegenekhez vidéken is mint Pesten. Csak annyi a különbség hogy itt nem anyáznak egyből hanem meghallgatják, hogy mit akarsz... ;)

2013. jan. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Oké, vidéki lányokkal akarsz megismerkedni. Hol akadsz el? Milyen "réteg" az, ami nem regisztrál társkeresőkbe?
2013. jan. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok, de Vidéki városban lakok, mert oda járok suliba. A barátnőim testvérei közül sokan járnak Budapesten suliba, és ott laknak koleszben.

Ők meg arra panaszkodnak, hogy többen lenézik őket, mert tanyáról jöttek. Hát keresd Őket. Biztos szívesen megismernének.

2013. jan. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
www.videkilanyok.hu Én ezt tudom ajánlani, itt vannak szépkis jószágok. Ezeket átnyomkodhatod, ha bírod pénzzel.
2013. jan. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"Oké, vidéki lányokkal akarsz megismerkedni. Hol akadsz el? Milyen "réteg" az, ami nem regisztrál társkeresőkbe?"


Nem tudom, szóval aki feltétlen akar magának egy barátot, az fog is találni, ha meg már társkeresőzik csak válogatni fog, meg egyszerre 8 fiú hülyíti ami méginkább válogatásra ösztönzi.


Nem azt mondom, hogy félek, hogy kiválogatnak, de nem szívesen futok ilyen köröket. Nekem az a réteg kellene aki még maga sem tudja mit akar, csak úgy ismerkedne új emberekkel, stb. Aztán pár hét, vagy talán hónap ismerettség után ha ő is úgy gondolja továbbléphetnénk. Szerintem a társkereső nem alkalmas erre.

2013. jan. 2. 10:01
 8/15 anonim ***** válasza:

Szóval neked az a "réteg" kell, aki ha másról van szó, esélyt sem ad senkinek, de ha rólad van szó, akkor kedved szerint történik vele akármi.

Elárulom: ez nem függ sem földrajzi helytől, sem társkeresőtől. Egyszerűen hacsak nem vagy valami überszuper Casanova, és nem valami elszigetelt tanyára mész, ahol 5 évente látnak egy idegen férfit, akkor ilyet nem fogsz találni.

2013. jan. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi lennék arra a "rétegre".:)
2013. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem ezt mondtam :D
2013. jan. 2. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!