Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex, leszbikus lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex, leszbikus lányok! Ti hogy találtatok párt? Ha jóban lettetek egy lánnyal, rákérdeztetek? Vagy rögtön az elején? Hogyan lehetne, ilyen lányokat megismerni? 16L

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 20:10
 1/10 anonim válasza:
0%
Ha megtaláltad a párod és kell egy 3. kerék akkor írj:D
2012. ápr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért te most bi vagy leszbi vagy?

16/L

2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hol laksz?:P Nekem még nem volt kapcsolatom lánnyal, de szívesen kipróbálnám, milyen egy lányt szeretni:) Ha érdekel, írhatsz:) 15/L
2012. ápr. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na látod pont itt és pont így is lehet csajt találni :D ha van kedved írj, szívesen megismernélek :D 16/L
2012. ápr. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mennyi fiatal "lányokat szerető lány" van manapság, no de ne essék félre értés ez nekem csak jó XD

Ha találok egy nekem tetsző lányt akkor először csak összebarátkozok vele és kitapasztalom mi jön be neki, ha olyan akkor elég gyorsan összetudok jönni vele, de ha őt nem az érdekli amit én, még ha "olyan" kapcsolat nem is lesz belőle, egy újabb barátot már megint szereztem.

Az iskolák többségében legalább egy leszbikus vagy biszex lányt lehet találni, persze észrevenni őt elég nehéz, ha csak nem egyértelmű a dolog.

De neten rengeteg ilyen jellegű fórum és oldi van, meg ahogy az előttem szóló írta, itt XD

16/L

2012. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
pride.hu
2012. jún. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha gondolod írj privit én is szívesen ismerkednék, ha csak barátság is lesz belőle :) 16/l
2012. jún. 24. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is bi vagyok, 16 Budapestről :)
2012. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

leszbikus leány vagyok sopronból. ha gondolod írhatsz.^^

16/L

2012. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem írhatsz...15 bi
2012. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!