Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajom van? Ez normális?

Figyelt kérdés
15/L vagyok és iszonyat szőrös :S de most nem a lábról beszélek mert azzal sokan vagyunk így. Szoktam gyantáztatni meg minden. Ami viszont iszonyatosan aggaszt,h a hasam (!!) és a hátam (a hát alsó részéről van szó) is szőrös. A hasamnál főleg a köldököm alatt de azért fölötte is. Szörnyű. Ha tükörbe nézzek levetkőzve legszívesebben elhánynám magam. Ennyi szőr nem normális. :S nem tudom mit csináljak ezzel a sok szőrrel. Segítsetek!

2013. jan. 2. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyobb arányban van pasi hormon benned mint a női hormon,menj el nőgyógyászhoz ő majd tudja mit kell tenni :)
2013. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez hormonális dolog, de hogy pontosan mit lehet vele kezdeni a gyantázáson kívül, azt nem tudom. Ami tudomásom szerint véglegesen eltávolítja a szőrszálakat, az a lézeres kezelés, de nem olcsó. Egyébként az egyik volt párom ugyanilyen gonddal küszködik, és csak pár évvel idősebb tőled. Ha netán azon idegeskednél, hogy mit fognak szólni hozzá a fiúk, akkor ne tedd! Engem nem zavart, mert szerettem őt, csak éppen egy hazug, manipuláló r...dék volt, azért hagytam ott. Aki szeret majd, az el is fogad így, és nem fogja szóvá tenni sosem. De először neked kell elfogadni magad ilyennek, nem szabad, hogy undorodj magadtól! Hogy milyen kezelést csináltatsz meg, az már a te dolgod. De ne érezd magad emiatt kevesebbnek! Ha értelmes, aranyos és hűséges lány vagy, akkor semmivel sem érsz kevesebbet, mint egy másik lány. :)

Sok sikert! Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok.

28/F

2013. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Vegleges szortelenites nem letezik, csak tartos, de tenyleg hatekony. De gyantazhatod is, es megkerdezhetsz egy nogyogyaszt is errol. Ne szegyelld, mindenkinek van olyan dolog, amit utal magan, ezt vagy elfogadjuk, vagy megyunk plasztikaztatni pl. En is szoros tipus vagyok, ket hetente gyantazom magam. 28/kozmetikus
2013. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van valamilyen lézeres szőrtelenítés véglegesen nem nő utána szőr akol kezelik és nem is fáj annyira ugy hallotam viszont sztm drága lehet nézz utána. [link]
2013. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 David82 ***** válasza:
Talán egy endokrinológus tudna segíteni, mert ő kifejezetten a hormonok szakterületével foglalkozik.
2013. jan. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!