Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet bajom ha máshogy szoktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bajom ha máshogy szoktam rejszolni mint a többi fiú? Ez normális?

Figyelt kérdés

Én úgy szoktam h lefekszek az ágyra és "megdugom" vagy nemtom h magyarázhatnám el meg szal úgy simítom hozzá. Én már így csinálom kb 14 éves korom óta és nagyon megszoktam és én a normál huzogatóstól nem is tok elmenni max csak ha naon rég nem csináltam. Ettől lehet vmi bajom? Meg azért kérdezem mert most van bnőm nemrég óta és gondolom fogunk pettingelni meg ienek és mi lesz ha nem tok elmenni ha nekem csinálja mit mongyak neki? :S

Meg még azt is szeretném kérdezni h nekem 16 centis és tom h ez kb az átlag de ez oan kicsinek tűnik XD Sztetek ez normális nem fog kiröhögni?

Köszi!

16/F


2011. ápr. 14. 19:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem rohadt mindegy? Senki nem látja hogyan rejszolsz.
2011. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó köszi de ez most egyik kérdésemre se válasz XD
2011. ápr. 14. 19:34
 3/19 anonim ***** válasza:
én is így szoktam. na és? semmi bajod nem lesz :D
2011. ápr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Tipp: ha nem tudna a barátnőd kézzel, szájjal, sehogy kielégíteni, akkor egyrészt elmondhatod neki, hogy neked milyen okból nehéz, másrészt megkérheted, hogy feküdjön hasra, és te pedig a fenekének vágatába teszed. Nézheted, simogathatod, csókolhatod közben, jó lesz, és még marad a petting szintjén, mert nincs behatolás.

Vagy ha megfelelők a mellei ehhez, akkor azok közé is dughatod, és meglesz kb. az a mozgás, amihez hozzászoktál.

2011. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nem baj, hogy másképp szoktad kiverni, de ha már van barátnőd inkább hagyd, hogy ő kényeztessen!

(mielőtt találkoztok ne rejszolj...)

2011. ápr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha megdugnád a barátnőd ágyát?
2011. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ha más csinálja(barátnőd) az teljesen más érzés lesz, mint mikor saját magadnak csinálod. Meg izgatóbb is lesz, ha a barátnőd fogja neked csinálni. Tehát szerintem ezzel nem lesz gondod vagy max "rávezeted",hogy neked hogy lenne jó.


Bár a "megdugást" nem igazán értem...a kezedet dugod, mintha vagina lenne?


Amúgy meg szerintem 16 évesen pont jó a 16 cm. Lehet, hogy nőni fog még, de lehet, hogy nem. A férfiak általában 22 éves korukig vannak növésben.


Amúgy meg nem a méret a lényeg! Legyen önbizalmad ahhoz, amid van és szeretni fogják a lányok!

De azért tudjál vele bánni. :)

2011. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi szépen jó ötleteket adtok.

Nem a kezemet hanem csak úgy mozgatom a csípőmet mintha dugnék és akk a farkam is súrlódik az ágyhoz meg a hasamhoz úgy XD

2011. ápr. 14. 20:36
 9/19 anonim ***** válasza:

Úhh, így elég kemény látványt nyújthatsz!

Amúgy így elképzelve elég macerás és fárasztó lehet.

2011. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát lassabb vmivel de így szoktam meg.

Am látványra jobb mert ha véletlenül rámnyit vki nem látja mit csinálok XD

2011. ápr. 14. 20:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!