Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt voltam a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt voltam a barátommal használtunk Pharmatex hüvelytablettát egyszer. Háromszor voltunk együtt egyszer sem élvezett el. Másfél napra sűrű sárga kocsonyás váladék jött ki belőlem. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Másfél napra rá sűr sárga kocsonyás váladék jött ki belőlem.

Elélvezett bennem csak nem vallotta be?

A derekam is fájt már vagy 2 napja mert sokat voltam a hidegben lehetséges hogy a váladék felfázástól volt?

Pár napra rá fájtak a melleim is mint menses előtt de csak 2 hét múlva kell megjönnie.

Valakinek valami elképzelése van mitől lehetett a sürü takony szerű sárga váladék?


2013. jan. 2. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beléd fújta az orrát
2013. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk a Pharmatex :)

Vagy épp egy gyulladás, ami ha derékfájást okoz, akkor eredj orvoshoz, mert lehet vesemedencegyulladás is, ami később visszafordíthatatlan következményeket eredményezhet és ezt meg lehet előzni!


A sperma nem fog sárgán távozni belőled.


Vagy a másik lehetőség, hogy mivel két héttel menstruáció előtt vagytok, így éppen aktuális a peteérés, ami járhat ezzel.

2013. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
belém fújta az orrát....gondoltam hogy lesznek ilyen barmok
2013. jan. 2. 14:57
 4/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak köszönöm a választ :)

A derékfájás már elmúlt de mindenképpen el fogok menni orvoshoz

2013. jan. 2. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg barom, de én megmondom őszintén jót röhögtem a válaszán :D
2013. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D
2013. jan. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!