Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket is zavarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket is zavarna ez? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Menyasszonyomnak megmondtam, hogy az esküvőre nem hívjuk meg anyukámat. Még soha nem találkozott vele és remélem nem is fog. Anyukám nagyon rossz ember.Tudom nem lehetne ilyet mondani de az életemet amíg tudta kihasználta (gyerektartás stb.). A párom találkozni akar vele. Most ezen eléggé össze vesztünk de kiengeszteltem. De még mindig megakarja hívni az esküvőre.


ÉN:29

Párom:28



2013. jan. 2. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha találkozik vele, hátha majd kiábrándul az anyósból..
2013. jan. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen természetes, hogy meg akarja ismerni az édesanyádat, elvégre az anyósa lesz.
2013. jan. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van. De lehet, hogy pont ez a tapasztalat kell a párodnak az Anyukádról ami kimondatja vele: Soha többé!

Hátránya: lehet emiatt rossz lesz az esküvő. Viszont, ha nem hívod mef Anyukád tovább romlik a kapcsolatotok. :/ Ezek miatt nehéz lesz a döntés.

2013. jan. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igazából az,hogy meghívod az esküvőre,egy nagyon szép gesztus volna,és a megbocsátás jele.Ez azt mutatná,hogy nagyvonalú vagy,és túlléptél a sérelmeken.Biztosan nagyon jól esne a menyasszonyodnak is,pont azért,mert Neki fontos,hogy megismerje a jövendőbeli anyósát.Ha az Ő helyében lennék,én is ragaszkodnék a dologhoz,függetlenül attól,milyen ember az édesanyád.Ha meghívod,Te egy igazán jó ember vagy,az biztos.Így a menyasszonyodnak is szereznél egy kis örömet,és a lelked is könnyebb lenne,a békülésre is volna esély talán.
2013. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
találkozzon az anyukáddal...ha utána is annyira ragaszkodik hozzá akkor ráértek veszekedni, ha meg nem akkor felesleges vita volt
2013. jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Anyám nővérem vőlegényét elüldözte pedig nagyon rendes volt.

Attól félek, hogy elüldözi a jövendőbeli feleségem. Nagyon tudja manipulálni az embereket.11 éve nem beszéltem vele. A 18. születésnapomon össze pakoltam és mondta, hogy pá.

2013. jan. 2. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk az én (24/N) apám az, akit a vőlegényem nem ismer, és soha nem is fog megismerni.

Én sem akarok vele találkozni, nem tartjuk a kapcsolatot (kb. az idő tájt szakadt meg, hogy a páromat megismertem), az esküvő miért lenne ez alól kivétel?

A párom szerencsére megért engem, és elfogadja a döntésemet.

Mondjuk ha te tartod a kapcsolatot anyukáddal, csak a barátnődet nem akarod bemutatni, akkor valahol érthető, hogy nem esik neki jól, az kicsit más szituáció. Viszont nagyon nem az esküvő napján kellene először találkozniuk, szerintem.

2013. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alexandra0908 ***** válasza:
szerintem igaza van,meg kellene hívnotok őt.lehet,hogy rengeteget változott és te is megtudnál neki bocsátani.ha meg nem,akkor esküvő után ismét nem foglalkoznál vele és a menyasszonyod is megnyugodna és megértene.
2013. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezeket nem lehet megbocsátani, amiket tett!!!!!!!

Féltem tőle a páromat.

2013. jan. 2. 19:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Te anyád. Ha nem akarod látni az esküvődön, akkor ne legyen ott. Ez nem csak a kis menyasszonyodról szól. Legalább 30%-ban rólad is.
2013. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!