Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Izmos vagyok, de van rajtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izmos vagyok, de van rajtam egy kis háj. Ez mennyire zavarna titeket lányok?

Figyelt kérdés

A korosztályomhoz képest elég izmos vagyok.Széles vállam és mellkasom van,izmos karom,lábam,enyhén deltás hát.Sajnos viszont van rajtam egy kis háj,ami még gyerekkoromból maradt,és az eltakarja izmokat.Például erős,kemény hasizmom van(bocs az önfényezésért,de nem látni a kockákat,mert van rajta kb.3 cent vastag kis hájréteg.De van egy kicsi a combomon,fenekemen is.188 cm vagyok,78 kg.Ha pólóban kihúzom magam nem látszik,de ha ülök akkor már kicsit gyűrődik a hasam:S Külön fogyni nem tudok,heti 4 edzésre járok,de azok erősítőek,nem zsírégető edzések.Ez zavarna titeket lányok?Ráadásul újabban a lányoknak már az izom sem tetszik,csak a csontik..

16/F


2012. okt. 13. 22:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Küldj képet:)


17/l

2012. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
zavarna szerintem.
2012. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem mindkettő, de ez az én ízlésemre írható. Se a túl izmos, se a macis fiúk nem tetszenek.
2012. okt. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Különben fotó nélkül nehéz megítélni az összhatást.
2012. okt. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csinálhatok ide egy fotót,aki netán rámír priviben,az kaphat,hogy értékelje.(csak lányonak küldenék)
2012. okt. 13. 22:22
 6/11 anonim ***** válasza:
A kardió csodákra képes amúgy.
2012. okt. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
korosztályomhoz képest izmos vagyok!! hát beszarok ezen a dumán!! xDD hallod én 1 évvel vagyok idősebb és 93 kiló vagyok és rajtam nincs fölösleg!! akkor én mit mondjak?? xD
2012. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó nagy darab lehetsz:) De akiket ismerek mind 60 kg körül vannak.
2012. okt. 13. 22:57
 9/11 anonim ***** válasza:
na mivan nem küldöd??:DD
2012. okt. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Csak holnap tudok #9-es,bocsi:/

#7 :Most jut eszembe,hogy ismerek viszont egy srácot aki 89 kg...14 évesen! Ő kb.2 méter magasdnem hájas,de hiába nehezebb,nekem nagyobb vállam és mellizmom van..

2012. okt. 13. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!