Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 körüli férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 körüli férfiak miért ennyire "önbizalomhiányosak"?

Figyelt kérdés
Az udvarlással nincs gond. De onnantól, hogy randira kerül sor, folyamatosan bizonygatnom kellene, hogy mennyire akarom. Ha éppen rossz passzban vagyok, és nem vagyok elég lelkes, akkor a fejemre olvassák.
2013. jan. 2. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából minden korosztályban vannak ilyenek,nem is kevés.
2013. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fura, én egyetlen ilyennel sem találkoztam, mind tele volt önbizalommal :)


Mondjuk én 24 vagyok, fiatal nő, csak a 30 felettieket szeretem. Lehet, hogy egy fiatalabb nő mellett egyébként is több az önbizalmuk.


Te hány éves vagy?

2013. jan. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már a 40 éveseket kérdezi, akkor valószínűbb hogy 30 felett.

Egyébként meg, kérdés, miért van annyi önbizalom hiányos férfi a világon?

Lássuk csak...

Egyszerű a válasz, sosem kapnak esélyt, akár mit tesznek.

Egyszerűen nem jönnek be, vagy pontosabban nem jöttek be senkinek. Egy ideig valószínű, hogy küzdöttek, de aztán, hogy nem lett semmi, így feladtak mindent, s próbálnak más értelmes dolgot találni az életben.

Én is önbizalom hiányos vagyok (24/f), mert nem kellek senkinek sem egyszerűen. Tudom magamról, hogy nem vagyok jó pasi, nem vagyok izmos se...

Bár most már kiakadtam végképp, mert egy másik kérdésnél például azt írták a csajok, hogy a "magas, vékony pasikat" szeretik... Magas vagyok és vékony is..

Vagy talán az a legnagyobb baj, hogy "átlagos" vagyok?

Esetleg talán túl unalmasnak látszom?

Basszus, tegyen olyanná, amit ő is szeretni tudna.

De ha így haladok, akkor én is ott leszek 40 éves egyszer, s a kérdés, majd jó 20 év múlva rám is igaz lesz.

Na meg a másik, nem mindenkibe van belerögzülve, hogyan kell csajozni.. Sajnos belém sincs. Emiatt szenvedek nap mint nap.. Persze.. azt hiszem senkit nem érdekel.

2013. jan. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!