Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha netes ismerkedésko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha netes ismerkedéskor eljuttok odáig, hogy megvan az összhang, randi lesz belőle, akkor onnantól kezdve (ha még tovább leveleztek) milyen viselkedést vártok el egy nőtől?

Figyelt kérdés
Később kifejtem hozzászólásban, hogy miért kérdezem, de nem akarok senkit befolyásolni a válaszban...
2013. jan. 2. 19:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Én megvárom a kifejtést, mert nem értem a kérdést...
2013. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát 2 lehetőség van. tali után vagy nincs szimpátia és elköszönés ha igen akkor ugye logikus h a csaj odalegyen értem vmilyen szinten h legyen kedvem a folytatáshoz.
2013. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne.
2013. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a 2-est nem értem
2013. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-es vok. Hát ha a csaj tali után teljesen közönbös velem akkor nembiztos h lesz folytatás. Ilyenkor azt várom h jeleket adjon h jó volt meg legyen még tali stb ilyenekre gondolok rem igy érthető
2013. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A kérdés nem erre vonatkozott, hanem még a tali előtt! Tehát megbeszéljük, hogy mondjuk x nap múlva találkozunk, de közben is kommunikálunk!

Ja, és én nagyon kevesekkel találkozom, csak akkor, amikor már neten is kialakul valami szikra, mindkét fél részéről! Szóval ebben az esetben milyen viselkedést vár el egy férfi?


(Kifejtés hamarosan...)

2013. jan. 2. 19:56
 7/9 A kérdező kommentje:

Ok, akkor jön a kifejtés, hátha úgy jön válasz is. :)

Szóval: már másodszor járok úgy, hogy olyannal beszélek meg randit, aki teljesen odavan a stílusomért, maximális lelkesedés, aztán mikor beadom a derekam, hogy találkozzunk, és én is kezdek lelkesedni, akkor megkapom, hogy nem vagyok elég lelkes - randi lefújva!

Nem vagyok rideg, csak "óvatos". És nem arról volt szó, egyik esetben sem, hogy csak szexet akart volna a pasi, ebben 100%-ig biztos vagyok. (Az egyik azóta előkerült, és találkoztunk, de megbeszéltük, hogy ha a későbbiekben is akar tőlem bármit, akkor ne nyomuljon, és nem is tette. A másodiknál eleve úgy került szóba, hogy van időnk, előbb ismerkedjünk, a szex ráér azután is.)

Szóval ennek függvényében: tényleg bennem van a hiba?

2013. jan. 2. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát elég furán fogod fel az egészet.

Szerintem pl tök felesleges a találkozó előtt hetekig e-mailezni meg beszélgetni. Úgyis személyesen dől el, hogy megvan-e a szikra vagy nincs.


Aztán valszeg az van, hogy megbeszélitek a randit, és onnantól te egyáltalán nem keresed, nem?


24/N

2013. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Előzőnek:

1. eset: pasival megbeszéltük, hogy 2 nap múlva találkozunk, de előző este még rámírt. Válaszolgattam, de jeleztem, hogy dolgom van, másnap úgyis találkozunk... Ekkor egyik pillanatról a másikra lefújta a randit és elköszönt. (Valamivel később megkeresett újra és bocsánatot kért, és azt mondta, túl ridegen viselkedtem vele. Megbeszéltük, találkoztunk azóta.)

2. eset: mivel nem kis távolság van, a pasi azt kérte, hogy mielőtt találkoznánk, ismerkedjünk, beszélgessünk még a találkozóig. Itt konkrétan nagyon komoly szikra alakult ki. A távolság miatt eleinte egyikünk sem akart kapcsolatot, de aztán annyira egyértelműen megvolt az összhang, hogy úgy éreztük, muszáj egymásnak adnunk esélyt. Másnap én írtam rá, több órányi beszélgetés után kaptam meg, hogy nem vagyok elég lelkes...

2013. jan. 2. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!