Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom nagy League of...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagy League of Legends őrült. Nem sokára születésnapja lesz. Adnátok pár ötletet egy kreatív ajándékhoz?

Figyelt kérdés
Fog mást is kapni, csak szereti ezt a játékot és biztos örülne neki. Gondoltam, hogy veszek neki RP-t, de azt olyan kidobott pénznek tartom. Valami egyéb ötlet? :D

2013. jan. 3. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvan neki eredetibe? Tudom magamról, hiába van meg a game, egy vérbeli játékosnak nagy dolog ha eredetibe kapja meg:$
2013. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg mi a kedvenc karaktere aztán jó sok elszántsággal készítsd el neki azt a karaktert valamiből. Esetleg ha nincs jó kézügyességed asszem lehet venni a neten is valahol.
2013. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :D
2013. jan. 3. 01:22
 4/7 Szegvári Attila válasza:
Csáo. Van egy nagyon jó ötletem . Az előző válaszolűnak ez Free game ingyenes letölthető:) Viszont az alyándék lehet akár rp key vagy limited skin key. Ebayon sokat lehet találni. Pl én 1 teemo sapkának nagyon örülnék és 25 dollárból megúszod:D szállítási idő kb 13 nap attól függ honnan. Egyéb más kérdésért nyugodtan fordulj hozzám
2013. jan. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem annak is örülne, ha pl fényképes bögrét adnál neki a kedvenc karakterével... nem kell itt feleslegesen külföldről rendelni mindenfélét. és rp-t tényleg ne vegyél neki!
2013. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy focilabdátés és mélyen néz a szemébe
2013. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tényleg személyesebb valami tárgy mint az rp
2014. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!