Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kreatív mód ismerkedésre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív mód ismerkedésre a suliban? 16/L

Figyelt kérdés
Az a nagy helyzet, hogy jár egy fiú az évfolyamra, aki nagyon tetszik nekem, folyton csak rá gondolok, és szeretném, ha lehetőségem lenne beszélni vele, de semmiképpen sem az alábbi két módon: egyenesen odamegyek hozzá, és elkezdek vele dumálni. 2. Facebookon ráirok. Ezek nekem túl direktek, és szerintem túl nyomulósak. Valami helyzetet szeretnék teremteni, ami arra kényszerít, hogy muszáj legyen megszólalni. Tudnátok segíteni? Valami kreatív ötlet kéne. :) 16/L
2012. szept. 10. 00:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamin amin rajta a neved pl. könyved felejtsd "véletlenül" az asztalán úgyhogy ne lássa.
2012. szept. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
irj egye levelet amibe egy "baratnoddel" beszelgetsz rola hogy mennyire tetszik neked de felsz megkerdezni aztan hagyd "veletlenul" olyan helyen ahol megtalalja
2012. szept. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Írj neki fészbúkon az egyik képe alá kommentet és kezd el beszélgetni vele semleges de azért lelki dolgokat is tartalmazó témákban.

Ha van pl bmx-es képe akkor írj oda neki valami olyasmit amiből az jön le hogy te is szeretnél tekerni v ilyesmi. Pl odaírhatod h de jó neked, én is szívesen kipróbálnám milyen ugratni vele... stb

2012. szept. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!