Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek hermafrodita emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek hermafrodita emberek?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap elkezdtem valakivel beszélgetni az interneten és megkérdeztem fiú vagy-e vagy lány, és azt mondta mind2. O_O Aztán megkérdeztem te vagy Cartman anyja és nagyon megharagudott.xdd Szerintetek igaz hogy ő hermafrodita?xDDDDD
2013. jan. 3. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Léteznek, de te szerintem csak egy búzát fogtál ki, akinek a teste férfi, de a lelke nő :-P
2013. jan. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:

cartman anyja...:D mekkora hülye...! :D

léteznek,de valszeg sima meleg volt a csákó.:)

2013. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Léteznek, de ő csak szórakozott veled. A hermafroditáknak többnyire lány nevet adnak, és lányként is nevelik, (mert a nőies vonások erősebben jönnek ki)de minden esetben eldöntik, melyik csapatban legyen, (vagy ő, vagy a szülők, az operációt pedig az állam állja) tehát nem mondott volna ilyet.
2013. jan. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy meleg lenne,mert mondta hogy a nőket szereti :D
2013. jan. 3. 11:42
 5/7 fospuska ***** válasza:
csaj nem lehetett...? :D
2013. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De lehet hogy lány mert régebben is beszéltem vele és akkor azt mondta lány..xD ha jól emlékszem..
2013. jan. 3. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:

"Léteznek, de te szerintem csak egy búzát fogtál ki, akinek a teste férfi, de a lelke nő :-P"


Az ilyen személy transzszexuális.Nem pedig meleg.

A melegek nem érzik magukat nőnek.

2014. szept. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!