Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van közöttetek hermafrodita? : $$

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van közöttetek hermafrodita? : $$

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért? Te az vagy? Van ez is meg az is?
2011. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én ilyet még csak tévében láttam és abban se vagyok biztos, hogy nem "trükkfelvétel" volt $.
2011. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

egyik általános iskolai volt osztálytársam (lány) az volt 5x akkora csiklója volt mint 1 normál csajnak és nem volt méhe meg petefészke,közbe meg 85/c-s melltartót hordott.


Én rosszul lettem mikor először megláttam a 'punciját' usziban.


19/L

2011. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.neeem,ez csak kíváncsiságból kérdeztem!

2.én még életemben nem láttam sehol.Googleba sem találtam rendeset.Csak lady gagát.

3.:/ aztak*rva,el sem tudom képzelni,barátnő volt?!



Amúgy a her*afroditák azok szégyenelik ezt?

2011. máj. 30. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, őt : [link]
2011. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Te nem szégyellnéd magad, ha lenne ez is, meg az is, vagy esetleg puncid lenne, de semmi petefészek? Én biztos kiakadnék....
2011. máj. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
14:37 vagyok addig míg ezt nem tudtam legjobb bnőm volt. Később az is kiderült h bisex.
2011. máj. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az interszexuálisok igaz, nincsenek sokan, de nem is feltétlenül látszanak.

Ismerek egyébként egy ilyen személyt.

(A hermafrodita kifejezés kicsit elavult, inkább az állatokra használjuk, pl. az éti csigákra.)

És attól függ, kinek milyen a neveltetése, az nagyban befolyásolja, önmagát hogy, milyen neműnek fogadja el, törekszik-e az állapot egyik irányban történő megváltoztatására vagy nem. Na és az sem mellékes, hogy ha kitudódik róla, hogy viselkedik vele a társadalom. Előfordulhat, hogy valaki szégyelli, elbújik, letargiába esik, de van, aki meg agresszíven reagál.

(Az pl. egyáltalán nem jó, ha egy szép napon mindenki magára hagyja. Ez senkinek sem tesz jót, amúgy is. No meg... attól még mindig ugyanaz, változatlan a személyisége. Érted.. Nem változott meg hirtelen, csak egy meglévő állapot most tudott dolog.)

2011. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a hermafroditák hogyan keresnek párt?
2011. máj. 31. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy, mint bárki más, csak egy kicsit óvatosabban az előítéleteskedés miatt.

Baráti közösségek, ismeretségek, internet. Mivel egy interszexuális esetleg operációra, hormonszedésre hajlandó, közelebb áll a transzszexualitás témaköréhez, ezért ilyen társkeresőrészlegeken is.

(Vannak olyan emberek, akiket nem hogy nem zavar egy interszexuális, operációk előtt/alatt álló transzszexuális, hanem szerelmesek is tudnak lenni beléjük, vonzódnak hozzájuk stb. :))

2011. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!