Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik orgazmus a jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik orgazmus a jobb? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A tartós, elmélyült kapcsolatban lehet nagyobbakat élvezni szex közben vagy a futó, de nagyon izgalmas kaland is nyújthat hasonlóan intenzív orgazmust? Férfi szempontjából kérdem, de nők véleménye is érdekel. Kort és nemet is írjatok, kösz!

2013. jan. 3. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. 27/N
2013. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

részemről ezt nehéz megválaszolni, lehet egy kalanddal is nagyon jó és intenzív.


inkább az a tapasztalatom, hogy az orgazmus intenzitása napi formámtól is függ. ha egy kicsit fáradt vagyok, akkor érzékenyebb vagyok és ezáltal intenzívebben élek át minden érintést.

2013. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb,a viszonylag új de már bejáratott kapcsolat.

Az első alkalom nagyon izgalmas,de kicsit mindig elkapkodott!

2013. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Férfiak válasza is nagyon érdekelne!
2013. jan. 3. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, kettes vagyok és férfi :)
2013. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettőben. 34/N
2013. febr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!