Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak leszbik/bi-k akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak leszbik/bi-k akik szivesen beszélgetnének, ismerkednének 15 éves igen fius lánnyal?

Figyelt kérdés
Én most élem az ilyen ismerkedős periódusomat. Meg még ki tudja mi is lehet belőle. Szóval ha van valaki aki beszélgetne azt szivesen várom. Pest megyei vagyok.

2013. jan. 3. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mitöl érzed "igen fiusnak" magad?
2013. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fius az arcom, rövid a hajam mert a hosszút nem a hosszút nem szeretem. Fiusak a ruháim mert a lányos cuccok nem tetszenek. Fiusan gondolkozok(annyira nem mert lányok között nőttem fel) és fiusan is viselkedek. Pl utálom ha nekem próbálnak udvarolni de én szivesen udvarolnék.
2013. jan. 3. 17:45
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem bejönnek 14/L
2013. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom, hogy szerelmet keresel-e, vagy csak egy jó barátot, akivel bármit megbeszélhetsz. -Ha beszélgetni szeretnél , akkor szívesen állok rendelkezésedre.:)

(amúgy leszbikus nő vagyok)

Szép napot!

Magdi

2013. jan. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha van kedved írj privit!:)

15/L bi:)

2013. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sziaa:) hát én is fiús vagyok, szóval lehet nem tartozom a célcsoportodba:D, de szívesen barátkoznék:D 17 éves vagyok és budapesti
2013. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én is inkább fiúsabb vagyok, de bárkivel szívesen beszélgetek :))

16/l/l

Bp.

2013. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en is pesti vagyok!eleg lanyosan oltozkodom nem tudom hogy ez zavar e teged....
2013. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia 15eves lany vagyok ha gondolod beszelgethetunk:)
2015. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!