Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik ismerkedtek már ezen az oldalon? Illetve ismerkednének?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de megismerkedtem itt egy nagyon jó testű 19 éves csajjal és szexkapcsolat lett belőle. Már véget ért, de 10 szer lefeküdtünk egymással.
2012. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na akkor gratulálok hozzá.Csupán érdekelnek a válaszok, nem társkeresőt akarok nyitni :D Köszi a választ
2012. okt. 26. 18:31
 3/9 anonim ***** válasza:

A mázlista :P

Am én is szívesen ismerkednék, akár szexkapcsolatra is...

29 F

2012. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ismerkedtem, de általában mindig megrekedt a dolog valahol a 4-5. levélváltás után.
2012. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az utolsó is gondolom srác volt :D Lányok nem írnak :D
2012. okt. 26. 18:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Én csak barátkozok.

L

2012. okt. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
4. voltam, de lány vagyok.
2012. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok lány, de ismerkedtem itt, minden jó volt, ameddig nem láttuk meg egymást, nem tetszettünk egymásnak külsőre. Attól függetlenül ismerkednék még, csak nem sokan akarnak itt :D.
2012. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!