Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lúzerséget ki lehet nőni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lúzerséget ki lehet nőni valahogy?

Figyelt kérdés
Az a tipikus "életképtelen, Taigetosz pozitív" egyed vagyok a nők és a környezetemben élők szerint is. Ki lehet törni ebből az állapotból? És ha igen, mi a leghatékonyabb módszer? Vagy marad a forever alone?

2013. jan. 3. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
El kell költözni az országból, mert itt olyan nagyigényűek a nők...
2013. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez mit foglal magában?
2013. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag minden létező bénázást, amit el tud képzelni egy ember. És sajnos nem a "cukin béna" változatról van szó.
2013. jan. 3. 23:26
 4/14 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el nekünk, hogy mit értesz pontosan ez alatt?
2013. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én 30 év alatt nem nőttem ki,úgyhogy van rá esély hogy megmarad.
2013. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Most akkor döntsd el, hogy "lúzer" vagy vagy hülye, mert a kettő nem ugyanaz.

Ha "lúzer" vagy, akkor tojd le mások véleményét, alakítsd ki a saját értékrended és élj aszerint. Lesz nő, aki értékelni fogja. Ha hülye vagy, na az már gáz...

2013. jan. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
80%-os válaszadó: Te kit neveznél lúzernek? Pont azt. A férfi jelző rám nyomokban sem igaz és nem azért, mert díszb*zinak öltözöm, hanem mert annyira elcseszett vagyok. Elrontok mindent, török-zúzok, képtelen vagyok csajozni, etc.
2013. jan. 3. 23:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Szarnak se vagy jó, ezt jó ha bevésed. Ha eddig mindent megtettél a külsőd, és belsőd változtatásáért! és így sem megy,akkor lehúzhatod a rólót pajtás. Mehetsz pénzért faszolni. Ennyiről van szó.

Lúzerség egyenlő a nem vagyok bevállalóssal. Az csak annyit jelent.

2013. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen emberek, akiknek nem való párkapcsolat. Tudod, ez a testben, lélekben egészséges egyedeknek a közege. Akik ebben em férnek bele, azok játszhatnak a phöcsükkel.

Nyugggi, én is nulla vagyok mentálisan, nem kell hogy azt hidd lenézlek. Csak annyi,hogy sose leszel boldog!

Ez a sor jutott, ezt kell elfogadni. KEress alternatív megoldást, fizess a szexért, és legalább a farkad le lesz rántva.

2013. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi, de:

1.) nincs pénzem k*rvázni

2.) a nemibeteggondozót nem szeretném meglátogatni

3.) érzelem nélkül nincs szex (Ja, hogy srácként mondom mindezt?! Van ilyen, bizony, csak láthatatlan vagyok.)

2013. jan. 4. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!