Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kellene, fontos!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kellene, fontos!?

Figyelt kérdés
Nem tudok túllépni a szerelmemen. Nekem ő nem csak egy a sok közül, hanem vele képzeltem el az életem. Mondhatni lehetetlen, hogy együtt legyünk. Nem tudnék mást így szeretni. Nem bírom tovább.... Szeretnék barátot, de nem csak valakit, hogy legyen, hanem akit tényleg szeretek. Esély sincs rá, hogy ilyet találjak akivel minden jó lenne, viszonozná is. Egyszerűen semmit nem ér a szeretet, szerelem, automatikus következménye, hogy elbuknak. Senki nincs aki segítene vagy akihez fordulhatnék, holnap vizsgáznom kellene és semmit nem tanultam. Néha bánom, hogy nem haltam meg amikor begyógyszereztem magam. Semmi keresnivalóm a világban ha nem lehet mellettem valaki akivel szeretjük egymást és együtt akarjuk leélni az életünket és nem csak azért lennénk együtt mert nincs más. Időnként nyugtatót szedek, sokkal jobb utána, de nem élehetek azon életem végéig. Nem lenne elég még az orrom alá is dörgölik, hogy mással szexel, vagy éppen alakul kapcsolata. Szeretnék tovább lépni, de ehhez az kellene, hogy legyen valaki aki elfeledteti. Lehet be se megyek vizsgára...
2013. jan. 4. 03:47
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21/N vagyok.
2013. jan. 4. 03:48
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért nem lehetsz azzal a valakivel,de biztos nem ér annyit,hogy saját magad tönkreted miatta.Próbálj meg túllépni rajta(tudom,hogy ez milyen szarul hangzik),úgyis lesz még sok másik.A gyógyszereket meg addig hagyd abba amíg nem szoksz rá (ha ez még nem történt meg).
2013. jan. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ne pont a retardáltak között keressél már társat,ettől még a chat.hu is jobb


A másik dolog meg az hogy amíg nem szeretsz ki belőle addig ne keress társat,mert az a kapcsolat valószínűleg balul sülne el.AZ idő majd mindent megold,csak legyél erős!Ettől függetlenül ismerkedhetsz,de ne ezen a hulladék oldalon

2013. jan. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Több, mint egy éve nem tudok túl lenni rajt. Kellenek a gyógyszerek, sokkal jobb így.
2013. jan. 4. 04:09
 5/17 anonim ***** válasza:
Most még lehet,hogy igen,de később ennyivel lesz rosszabb is.
2013. jan. 4. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem retardált, csak nem viszonozza. De magamtól nem fogok kiszeretni belőle, kell valaki aki segít ebben. Egyedül a sírig szeretni fogom! hol máshol ismerkedjek? Nincs más lehetőségem. Még egy felszínes kapcsolatocska is segítene kiheverni, aztán lehet tényleg megszeretném.


Később... Minden pillanatot küzdelem megélni. Örülök ha egy nap van olyan, hogy jobban érzem magam, elmegyek konditerembe, sétálni, sütök, csinálok valamit. Tanulásra még nem vettem rá magam, annyira jól még nem vagyok.

2013. jan. 4. 04:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnos ez akár évekig is elhúzódhat.Ismerkedjél mással.Facebook-ról és mindenhonnan töröld a szerelmed,ne is nézegesd az adatlapját,ne beszélj róla senkivel,mindent tüntess el ami rá emlékeztet
2013. jan. 4. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A retardáltat nem a szerelmedre értettem,hanem az itteni kommentelők többségére :D (Mert én úgy vettem ki a kérdésedből mintha itt szeretnél párt keresni)
2013. jan. 4. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Rengeteg ismerkedési lehetőség van,főleg ha nagyobb városban laksz,de interneten is van milliónyi oldal ami kifejezetten ismerkedésre való
2013. jan. 4. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem érek rá éveket várni. 25 éves korban van az ember a legjobb állapotban arra, hogy gyereke legyen... Meg érzelmileg sem bírnám egyedül. Barátom sem volt még és szörnyű, hogy egész életemben senki sem szeretett viszonzottan vagy csak egy valaki lettem volna a sok közül, csak egy csaj.

Kisvárosban élek. Kipróbáltam már minden létező társkeresőt, egyik sem jött be. Fbra kiírtam a netes társkeresés hibát, az tetszett pár embernek és beszélgetek, de több nem lesz szerintem.

2013. jan. 4. 04:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!