Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randiztam egy pasival, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy pasival, nem ígértem neki semmit, csak, hogy elmegyek vele, ismerkedés stb. Újra randira hívott, hogyan mondanátok nemet a további meghívásokra?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

"Megismerkedtem valakivel..."


Ha nem retardált, akkor veszi a lapot.

2013. jan. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Artikulálva
2013. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 okoska31 ***** válasza:
100%

és ha csak szimplán azt mondanád, hogy ne haragudj, de nem vagy az esetem.?


miért kell bonyolítani..

2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg az igazat. Nem keltett olyan érzéseket, ami indokolja a folytatást.
2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Annyira "bírom" ezeket a rafinált női módszereket. Első randi végén benyögi, hogy "hűűű, van szikra, meg Isten f*sza", erre soha a büdös életben többet nem látom.
2013. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a kérdező ezt benyögte.
2013. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki a végén sem semmi olyasmit, amivel azt sugalltam volna, hogy bejön.
2013. jan. 4. 13:38
 8/9 Alexandra0908 ***** válasza:

ha hazudni akarsz akkor mond neki,h.nagyon jól érzeted magad vele,de még nem tetted túl magad az exeden és nem akarsz kapcsolatot addig.mond,h.nem vele van a baj,hanem veled...mert most jöttél rá,h.abszolút képtelen vagy még kapcsolatra meg ismerkedésre.

de a legtisztább,ha megmondod neki,h.'ne haragudj,de nem fog menni,sajnálom.puszi szia'

2013. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az igazad mond neki! Nem tetszel és kész!
2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!