Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit gondol rólam?

Szerintetek mit gondol rólam?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, egy nagyon kedves fiú (legalábbis szerintem az, mivel az osztálytársai nem mindig mondják, hogy mintapasi lenne), és teljesen bele vagyok zúgva. Teljesen ismeretlenül bejelöltem, aztán összseszedtem minden bátorságom, és ráírtam. Azóta már nagyon sokat beszélgettünk: beszéltünk zenékről, lányokról, fiúkról, elmesélte, hogy összeveszett egy lánnyal, stb. Aztán valamelyik nap nem értem el a buszomat, és ráírtam. Ő megkérdezte, hogy hol vagyok és mikor megy a buszom. Csak 30 perc volt a buszindulásig. Azt mondta, hogy áh, akkor már nem jön ki mókázni...Majd amikor hazaértem azt mondta, hogy ésszrevett egy nagyon aranyos dolgot..de csak annyit sikerült kiszednem belőle, hogy azért vagyok aranyos, mert apró vagyok. Majd mint később kiderült azért is, mert az egyik szemem ferdébb mint a másik, és ettől marha aranyos tekintetem van :) Mondtam, hogy te vagy az első aki ezt mondja, és köszönöm a bókot. Ő erre egy puszis smile-t küldött, és azt írta, hogy "grr". Kicsit később az egyik barátnőm, és a fiú osztálytársa megkérdezte tőle, hogy tetszik-e neki valaki. Felsorolt 2 lányt az osztályomból, akik egyáltalán nem vonzóak, és nem is kedvesek..na de ezt nem bunkóságból mondom...és azt mondta a barátnőm, hogy amúgy elég összevissza beszélt róluk. Majd kérdezte, hogy más nem? Aztán mondott engem, hogy sokat írogat, de nem akarom elrontani, mert ő kis lány xD a termetemre értette :) viszont amikor utána beszélgettünk, akkor emiatt ugye egy kissé romlott a hangulatom. Ezt észre is vette. Ezt mondta: gondolj valami másra drága. És amikor elköszönt, akkor is azt mondta, hogy "drága".

Nem értem, hogy most akkor mit akar? Kérlek segítsetek, és ha lehetne, akkor normális válaszokat írjatok. És bocsánat a hosszú leírásért :/



2012. dec. 29. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez aranyos. :) Gondolom még elég fiatalok vagytok. Nekem az jött le, hogy a fiú ide is csapja a szelet és oda is. Te nagyon figyelsz a részletekre és mindent jelnek veszel, pedig nem kellene. A legjobb lenne, ha egyenesen elé állnál (vagy ha nagyon-nagyon félsz, akkor ráírnál) és megkérdeznéd tőle, hogy hova tedd ezeket a dolgokat. Máshogy úgysem fog történni semmi, mert nem úgy néz ki,hogy ez a fiú bármikor is tökössé válna, ha érted, mire gondolok.


21/L

2012. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz :) az a baj, hogy nem akarom elrontani a barátságunkat, ha netán nem tetszenék neki. Nagy nehezen összehoztam, hogy köszönjön, majd beszélgessünk, és nem akarom ezt elrontani. Inkább még várok egy kicsit, hátha kapok egy egyértelműbb jelet. Meg amúgy is félnék ezt elmondani neki akármilyen módon is (facebook, személyesen, ...)
2012. dec. 29. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Érdemes lenne megfigyelni, hogy magától keresi-e a társaságod, bókolgat-e. Ha csak nagynehezen tudtad összehozni,hogy köszönjön, akkor ott nem sok esély van. Ha félsz vele erről beszélni, az is jó taktika,ha kivársz. Meglátod, hogy mi történik, az idő általában ezeket a dolgokat mindig megoldja. Ha tetszel neki, akkor úgyis kezdeményezni fog.
2012. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja és azért azt nem mondanám, hogy "elég fiatalok vagyunk", mert 16 leszek :))
2012. dec. 29. 20:15
 5/6 A kérdező kommentje:
nem volt nehéz igazából összehozni, csak nem sokat találkozunk...amúgy meg eddig mindig bókolt :) általánosságba véve inkább én írok rá, viszont csak kezdenem kell, mert utána nagyon jókat beszélgetünk, és úgy vettem észre, hogy ő is szeret velem beszélgetni :D
2012. dec. 29. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy kicsit többet látsz bele, nem jó az, hogy te írsz rá mindig. Próbáld ki, hogy nem keresed, vajon úgy is keresne téged? Tudom,hogy más a felfogásod még, de hidd el, ez jó tanács. Na, én nem írok többet, hátha mások okosabbat tudnak írni.
2012. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!