Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Miért nem tudom normálisan tudtára adni senkinek sem, hogy tetszik? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, de a "tetszéskinyilvánítási" szintem megegyezik egy 6 éves kisfiúéval. Ha tetszik egy srác folyton piszkálom, cukkolom és ütögetem (na nem erősen de ezért mégiscsak fura...). Aztán pár másodpercre rá meg megölelem és megpuszilom. Persze ezután közlöm, hogy "Persze ezt csak azért kaptad, hogy legalább egy nőnemű lény megpusziljon az anyudon kívül..." Szóval előbb lealázom, aztán úgy teszek mintha tetszene (téénylegg nagyon tetszik) aztán persze nem tudom visszafogni maagm és újra leszólom. Mit csináljak, hogy valahogy leszokjak erről a "gonoszkodásról"? Mi a baj velem? Kicsit ideges szoktam lenni, mikor azzal beszélek aki tetszik, lehet ezért van?
2013. jan. 4. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén szólve,nekem se jönne be egy olyan lány,aki b*sztat és megaláz..

16/F

2013. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kicsi vagy...de minden lány mást csinál zavarában...no sztem neked könnyu dolgod lesz...csak gondolkozz mielött cselekszel vagy mondasz valamit neki és probléma megoldva...mert így csak egy idota csicskának fog tartani még ha tetszettél is neki..változz meg...am nézz a szemébe ha látod azt a valakit és ha meg ismered akk beszélj vele sokat esetleg vald be neki az érzéseid:)remélem jot mondtam:P
2013. jan. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!