Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy így fellángolo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy így fellángolok majd elmúlik? Most meg azt írta, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Nagyon olyan típusú lány vagyok, aki hamar fellángol. Nem volt még tartós kapcsolatom, technikailag szűz vagyok (19 éves létemre... de hagyjuk is.)


Van, hogy megtetszik egy srác, imádom kb. 1 hétig, max 2-ig, sokszor majd elmúlik. Van hogy csak 3 nap. Eddig 3 srácnál volt, hogy kb. fél évig "imádtam őket" azt hiszem az utolsót tényleg nagyon szerettem...


most szilveszterkor egy sráccal 2-en szilvesztereztünk, régi ismerősöm, és nagyon jó volt az este. Utána lévő 2 nap eszméletlenül hiányzott, félpercenként csekkoltam, írt-e üzenetet vagy mi van vele, olvastam a profilján.

Írtam neki, hogy hiányzol (ez igaz is!) meg szívet, tudjátok.

Tegnap kevésbé hiányzott. Ma sem hiányzik annyira. Viszont nagyon bírom a személyiségét, és tudom, ha egy városban laknánk akkor biztosan összejönnék vele. Kb. 250 km választ el, 2 napja jöttem vissza Budapestre a vizsgáim miatt.

Ő azt írta most este hogy "szeretlek... ú, ezt most kimondtam... " és tudom hogy ez nála nagy szó. Érzelmes típus nagyon, ráadásul... én hirtelen nem tudtam mit visszaírni, de le is lépett rögtön miután ezt megírta nekem.


Én - per pill- nem érzem, hogy hiányozna, vagy szeretném. Most egyáltalán nem.

De tudom, ha hazamegyek, - vagy ha holnap beszélünk - ismét elkezd majd hiányozni, és tuti vele lennék, ha hazautaznék most.


Mit tegyek? Miért vannak ezek a fellángolások? Meg nem tudom mitévő legyek, hiszen ő nagyon ez a szerelmes, érzelmes típus persze kiállása is van! Nem ez a nyegle, félős típus, mindig keménynek mutatja magát. Tudom hogy nyáron is nagyon kedvelt (vagy már akkor szeretett) mert akkor még otthon laktam.


Ejj, nem tudom, mi legyen. Segítsetek! Bele merjek menni egy ilyen távkapcsolatba? Nem akarom megbántani és azt sem tudom én mit akarok...


2013. jan. 4. 22:27
 1/1 anonim ***** válasza:
technikailag :DDD
2013. jan. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!