Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon lefoglalom magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon lefoglalom magam, akkor elmúlik a fellángolás?

Figyelt kérdés

Folyton csak rá gondolok, majd az eszemet vesztem, de nem biztos, hogy akár csak egy következő találkozás vele megoldható volna. Az elérhetőségeit sem tudom, csak azt, hogy ő a legszebb, legokosabb, legemberségesebb, legvonzóbb férfi, akivel valaha találkoztam. Nem bírom kiverni őt a fejemből.

Vajon ha belevetem magam mondjuk a munkába, akkor van esélyem őt elfelejteni legalább annyira, hogy ne fájjon a nélküle való lét?



2012. okt. 14. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy kompenzálsz és elfojtasz,az a bizonyos űr még megmarad.Mondjuk tény,hogy elviselhetőbbé válik a fájdalom,hiszen nem lesz túl sok időd a témán pörögni,viszont hosszútávon ez sem megoldás.Pozitívabb,vidámabb életszemlélet,több lelkierő,talpraesettség,önbizalom,kevesebb önsajnálat:nagyjából ezek kellenének a túléléshez.Szerintem.
2012. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most úgy érzem, megtaláltam azt a férfit, akire mindig is vártam, de 'nem férek hozzá'. Talán még van esély az elején kiverni őt a fejemből. ugye????
2012. okt. 14. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen így vagyok én is. Már azt hittem, nincs ilyen férfi, erre megtaláltam... Csak esélyem az nem sok van... Mondjuk mostanában sokat fogok vele találkozni, azt hiszem, próbálkozni fogok ezzel-azzal. Hátha bejön...
2012. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindnekiből ki lehet ábrándulni. Nehéz, időigényes ,de megy. Én tapasztalatból tudom. Ott a gond,hogy az agyadnak igénye van rá,hogy rágondolj, mert egy kellemes jó érzetet ad neked, mégha ezzel együtt a lelki fájdalom is ottvan,hogy soha a büdös életben nem fog beteljesülni, és élküle fogsz elpusztulni. Ilyenkor gondolj másra, jó tehát ha lekötöd magad, de akkor fejben is kösd le magad. Attól,hogy a kezed ezt meg azt csinál, attól még az elméd vele marad, tehát sehova nem jutsz. Elmében kösd le magad. Ameddig rajta fantáziálsz, nem fog menni. Addig nem ,amig beleszeretsz ugyanilyen szinten egy másik komába.
2012. okt. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. okt. 15. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért ennyire lehetetlen, hogy újra találkozzatok?

Hol találkoztatok?

2012. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy továbbképzésen. Kollega. De nem találom se a levelezési listában, se google-on, se közösségi oldalakon.

Hacsak a vakszerencse nem oszt vele össze az egyéni konzultációs napokon, akkor lehet, hogy többet nem látom. Csak TUDOM, hogy létezik, és ez sajnos elég ahhoz, hogy kínlódjak :-(

2012. okt. 15. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!