Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne érezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy ne érezem magam ilyen roszul?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek ès egy èjszaka alat minden megváltozot, a csaj talált magának egy gyereket ès a lány nem is ír rám pedig nagyon jól kjötün egymásal ès megis beszèltük h mit fogunk csinálni ès ma kedven hobimat is maguntam a testèpitèst mert mindig ö jut az eszembe ès aludni se tudok egy órát sem 2hete 14/F

2013. jan. 4. 23:42
 1/5 anonim válasza:

hogy érted azt hogy egy éjszaka alatt? O.o

14 évesen egy éjszaka? :O

miben változott meg "minden" ?

mennyi idős a csaj? na és a "talált" gyerek?

kicsit fejtsd már ki bővebben légyszi, ha azt akarod h segítsünk! :)

2013. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja h egy èjszakán írtam ès utána nem írt az megin ès akkor sem írt a csaj 15 a gyerek nem tom xd de biztos semi köze a gyereknek mert már volt pasia ès akkor is jó volt xd
2013. jan. 5. 22:47
 3/5 anonim válasza:
szoktál vele találkozni vagy csak netkapcsolat?
2013. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Net de már règota monda h találkozunk. De am azon gondolkoztam h azèrt nem ír már mert volt nekem eben a fèlèvben ügyeim ès nem èrtem rá ès mindig mondogata h nem beszèlünk sokat ès aztán már ráètem ès akor már csak nagyon flegma volt ès most meg már nem is ir xd lehet ez az oka nem? Lehet èrteni? XD
2013. jan. 5. 23:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagyis netes kapcsiolat
2013. jan. 5. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!