Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srac msn-n sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac msn-n sokat beszelgetunk de o sosem ir nekem eloszor midnig en irok es akkor jol elbeszelgetunk, inikabb ne irjak neki tobbet?

Figyelt kérdés
De akkor miert beszelgetunk olyan jol ha nem tetszem neki? es tett ra megjegyzeseket is hogy tetszem neki de megsem ir
2009. aug. 27. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy..de jó tanács..a későbbiekre is. A pasik szeretnek vadászni és szeretik ők elviekben eldönteni, hogy pontosan kit akarnak.. ÉS azt HIDD el, ha egy pasi akar valamit akkor mindenképpen közölni fogja veled valahogy.. NE ÍRJ neki többet..és amikor beszéltek akkor ne érezze, hogy tetszik neked.. Találkoztatok már? tudja milyen vagy? egy új msnkép és felpiszkálhatja.. a másik..ne legyél könnyen kapható..vagy olyan aki úgy csinál mintha az lenne-
2009. aug. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbáld meg hogy bejelentkezés után vársz egy 10 percet, lehet megszokta, hogy te írsz mindig neki. Amúgy hogyha elfoglalt-ra van téve az msn, akkor nem jelzi ki a bejelentkező embereket, lehet ezért nem vesz észre.
2009. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az sem jó, ha túl ridegnek tűnsz.. azzal azt tudatod vele, hogy bármit csinál, nem kell neked, és inkább tovább áll.. persze egyet értek az első hozzászólóval, de csak csínján a tartózkodással ;) az is lehet, hogy csak félénk.
2009. aug. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
18 vagyok , azert nem ma kezdtem ezt de komolyan nem ertem , annyira furcsan viselkedik es nem azert mert eddig nem volt baratnoje vagy annyira kezdo lenne vagy szegynlos . ahh nm ertem en ot
2009. aug. 27. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is várok mig ir a csaj.De ha mondjuk már egy órája fent v msnen akkor azért ráirok.Legközelebb ne irj rá és ha nem ir két napig akkor hagyd a francba!
2009. aug. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem és azt mondta hogy senkire sem szokott ráirni , mert ha valaki akar vele beszelni akkor az ir neki ... ez lepattintás akart lenni vagy mi ?
2009. aug. 27. 19:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ja lepattintás!Az ilyenekkel nem kell foglalkozni!
2009. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!