Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszik, ha egy lány hasonlóan öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

16 évesnek túl komoly az ilyesmi öltözködés? Inkább barna vagy pasztellszínű cuccokat szeretem, és sokszor hordok telitalpú cipőket, szandálokat. Kort is írjatok!


2013. jan. 5. 11:24
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Annyit még, hogy kicsit vastagabb vagyok, mint a képeken lévő nők, de most inkább az öltözködésről írjatok véleményt!
2013. jan. 5. 11:26
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem látom akadályát hogy így öltözködj!
2013. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Én lány vagyok, de nagyon tetszik, és gratulálok az ízlésedhez, hogy el tudsz szakadni a tornacipő-szűk szárú farmer-feliratos póló dögunalmas tucatkombóktól.
2013. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
16 évedhez szerintem még túl komoly ez a stílus. Szerintem várj még vele még úgy 4 évet. Kicsit sportosabb stílus áll még jól neked szerintem. 25/F
2013. jan. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
magassarkút elhagyhatod :D
2013. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebben semmi túl komoly nincs. Csak szimplán egy nőiesebb, romantikusabb stílus. Nyugodtan öltözz így!


Viszont tudd, hogy ha kislányosabb az arcod, akkor ettől a stílustól nem nőies, hanem még kislányosabb leszel. Ez a stílus fiatalít.

2013. jan. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek, ezek ilyen jachtos khurváknak való öltözékek, ilyen elit divatmacák, abból is az unalmas féle.

Inkább hordj fekete meg sötétkék cuccokat, testhezálót az jobban bejön nekem mint ez a dögunalmas virágmintás bazári csícsa.

2013. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tudom h fiúknak írtad ki a kérdést, de nem bírom megállni válasz nélkül. Én imádom az ilyen ruhákat, szerintem sem komoly, hanem romantikus, és osztom 3/7 véleményét, én már rohadtul utálom a New Yorkeres pólókat szakadt farmerral tornacipővel (igaz egy picit idősebb vagyok, mint te), de a 16 éves húgom is pont ilyen ruhákat hord, nagyon jól illik a bájos, visszafogott személyiségéhez. Közhely, de olyan ruhát hordj, amiben tényleg jól érzed magad! :) Ezek szerintem mind nagyon csinosak.
2013. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha bershka-ás cuccokban jár akkor igen ;)
2013. jan. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék 7-esre, hogy néz ki :D :D
2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!