Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek még szerelmes belé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek még szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sosem volt még barátom, illetve... Hát én azt hittem volt. Az előző "pasim" nagyon megbántott, és azt mondta nem akar velem járni, csak ilyen bulikellék vagyok... Pedig én igazán szerelmes vagyok belé. Már nagyon sokat szenvedtem miatta, meg most is csak rosszul vagyok tőle. Most van egy másik fiú az életemben, aki nagyon kedves velem, és tudom, hogy érdeklem. Mindig kérdezi, hogy hogy vagyok, és minden szavamat lesi. TÉnyleg nagyon aranyos. De nem vagyok szerelmes belé. Egyszerűen... nem :( Pedig vele biztosan boldog lennék. Ha sokat vagyok vele, beleszerethetek?


2013. jan. 5. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz szerelmes belé, de az előző pasit elkell felejtened. Ha nem vetted volna észre az előző srác csak kihasznált. Túl tudsz lépni rajta, de ahoz új dolog felé kell nyitnod. Itt ez az új srác és te meg hezítálsz. Elég elkeserett életed lesz, ha a múlttól nem lépsz el... Keresd a boldogságod, ne a csalódásod.
2013. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha nincs meg a szikra, akkor lehetsz vele akármennyit, nemvalószínű hogy egyszer csak varázsütésre belezúgsz...
2013. jan. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy szikra se keletkezik, ha nem tesznek érte.
2013. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egyet kell értenem az első hozzászólóval. Túl kell lépned, mert már nem tehetsz ellene semmit, csak magadat bántod ezzel. Ha érdeklődsz az új srác iránt, kedveled, akkor egy próbát megér. Lehet, hogy a korábbi tapasztalat alapján olyan döntést hozol, amit még később megbánnál. Ha ellenkezőleg vélekedsz és a srác mégis többet akar, akkor pedig közöld vele, mert megint csak magadat rágod majd ezen.
2013. jan. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért a bizonyos "szikráért" pont hogy nem lehet semmit tenni, mivel a szerelem nem egy ésszel, racionálisan irányítható érzés. Vagy beüt, vagy nem. Ilyen alapon akárkibe beleszerethetnénk, mégse így történik. Ne gyere össze ezzel a sráccal, ha nem fog meg benne semmi. Szépen, fokozatosan elfelejted majd, aki bántott és akkor fog jönni az új szerelem. De ezt kierőszakolni magunkból nem lehet.
2013. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze senkivel se járj, mert racionális... Az érzés bennünk van és nem a levegőben.
2013. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!