Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy a tanárom leveszi hogy bejön?

Figyelt kérdés
Mind2en csajok vagyunk.. csomószor van hogy össze nézünk (hogy magyaráz és közbe rámnéz én meg már alapból nézem) és zavarba jövök meg elpirulok :SS (de nem mindig csak néha) és most emiatt annyira hülyén érzem magam és nem tudom mit gondolhat rólam.. meg le veszi-e esetleg hogy azért van mert nekem tetszik?! (am voltatok már hasonló helyzetbe?)

2013. jan. 5. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Istenem....
2013. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugye nem infótanár és B. V. a monogramja? :P
2013. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen én hasonló helyzetben vagyok :) és nekem sincs fogalmam se higy mit gondol csak én órákon kívül is próbálok vele beszélgetni.
2013. jan. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez csak plátói szerelem lehet, én is így jártam. de belenyugodtam. :)
2013. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én anno középsuliban a magyar tanárnőmet cserkésztem volna be. Ohh az a kerek fenék! 26/f
2013. jan. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Ha érdeklik a nők, vagy sejti rólad, hogy téged igen, akkor biztos tudja, amúgy nem. De akárhogy is, a tanárod!! Ne tégy semmit. Ha nem tetszel neki, csak a nyakán lógsz. Ha igen, akkor megnehezíted a helyzetét. Ti ketten nem jöhettek össze, mert ő kerülhet bajba miattad.
2013. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nemis akarnék összejönni vele nem arról van szó amúgy is hogy jönnénk össze sokkal idősebb:D
2013. jan. 6. 09:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor jó!:) Szerintem fölösleges ezen kattogni. Napi több min 100 gyerekkel találkozik, ő sem agyalhat ilyeneken.
2013. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam. Majd' beledöglöttem, mert ő alapból kedves, simogatós volt. Én meg nem mondhattam meg neki, hogy nem azért nézem annyira, mert érdekel a téma, hanem mert gyönyörű a szeme.
2013. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszett az egyik tanárnőm és szintén úgy éreztem, hogy én is neki, a nézéséből, meg ilyesmiből, de gondoltam én látok bele olyasmit, ami nincs is, mert általában így szokott lenni. Szegedi gimibe jártam amúgy, szóval érettségi környékén volt valami bál, vagy bankett, fene tudja ilyen távlatokból, mindegy kicsit be volt már piálva és egyedül maradtunk a folyosón,és le sem vettük a tekintetünket egymásról, gondoltam egy életem, egy halálom, végigsimítottam a karján, láttam, nem ellenzi, aztán szájon csókoltam egy kicsit és amikor már vártam a pofont vagy az ordítást, hirtelen ő is visszacsókolt. Kb 10 percig egyhuzamban ment a smaci, amíg lépéseket nem hallottunk, de akkor is alig bírtuk abbahagyni. Aztán ennyi volt, mikor később összefutottam vele, mintha mi sem történt volna, úgy nézett rám. Mindegy, akkor is nagy élmény volt.
2013. jan. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!