Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tudtátok, hogy ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudtátok, hogy ha 2 melltartót vesztek fel, nagyobbnak tűnik a melletek?

Figyelt kérdés

Én most próbáltam ki, és tényleg hatásos. :D

Ebben a videóban láttam, aztán persze ki is próbáltam: http://www.youtube.com/watch?v=HErdtVkR3Nw 7:12-től van


2012. nov. 9. 19:52
1 2
 1/11 TOMAtm ***** válasza:
van push up os,bazivastag szivaccsal(igen becumiztam én is azthittem akkora,de nem).
2012. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
De okos vagy! Ha nem mondod szarul halok meg.
2012. nov. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor cikibb, ha az ember leveszi más előtt. De amúgy hasznos tipp.
2012. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
istenem...... én lány vagyok de utálom az ilyen push up hülyeségeket...... elmegyek fehérnemüt venni és egyszerüen alig találok olyat amiben nincs minimum 5centi szivacs.... ha nincs melled akkor ne vegyél fel melltartót....
2012. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nekem D-s a mellem, nincs szükségem ilyesmire. :)

De amúgy vannak direkt olyan mellemelő melltartók, amiket a normál melltartó fölé kell felvenni, és oldalról egymás felé tolja a ciciket.


A rutinos szem viszont kiszúrja, ha oldalt és alul hiányzik az "anyag", csak középen ér össze.

2012. nov. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell átbäszni a férfiakat. Mi sem rakunk banánt vagy sörösüveget a gatyánkba, hogy nagyobbnak tűnjön:D
2012. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Így is oly mértékben zsákbamacska már, hogy mekkora és milyen egy lány melle, mint még soha - köszönhetően a szivacsnak meg a merevítőnek. Tökéletesen inkorrekt helyzet állt elő, gyakorlatilag fogalmad sincs, mit viszel haza, mert ma már egy pici cici is dúsan dagad felpushupolva, és egy olyan is keményen áll, ami egyébként a padlót nézi. Szerintem ez elég nagy baj, de a lányok lelke rajta, senki ne panaszkodjon, ha meg lesz neki mondva, vagy ott lesz hagyva, mert a fiú becsapva érzi magát. Egyébként ez olyan, mintha a f.szik is szivacsos boxerekben vagy sziacsizommal kitömött felsőkben màszkálnának.


(Amúgy értem már, miért van minden ájfónnal tükören shootingoló amerikai csirkének olyan bomba melle. Ennek a szexi és szép lánynak meg amúgy mi szüksége van még erre a csalàsra? Így is mindenki halálra kefélné, hiába kicsi a cicije.)


F38

2012. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sziVacsizom és tükörBen
2012. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

így van... a.7esnek igaza van... persze egy kapcsolat nem azon múlik mekkora a mellünk, de ami nincs az nincs lányok , azt nem kell kitenni . hogy néz már ki mikor béna csajszinak a nyakába van tolva a "csöcse" .....szegény pasikat sajnálom sokszor micsoda csalódás lehet ... xd


19L

2012. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hamis a baba! Egyszer lekerül a tuning, aztán meztelen valódban fog majd nagyot koppanni a palkód, hogy mennyire nem vagy nagy cucc, ahhoz képest, amilyennek láttatni szeretted volna magadat. Nem vagyok híve ennek. Amúgy nekem nem az számít ,mekkora cicije van a lánynak, hanem,hogy vállalja önmagát, és ha úgy tetszik amilyen, akkor úgy fogadom el, de nem szeretnék pofára esni reszelés előtt.
2012. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!