Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított, és én nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított, és én nagyon megalázottnak érzem magam, normális ez?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, és tegnap bevallottam a férfinak, aki nagyon tetszik már egy ideje, hogy mit érzek iránta.

Ő pedig szépen elutasított.

Igazából nagyon pofon vágott a válasza, mert egyáltalán nem értettem, hogy miért is 'nem', de nem firtattam ezt neki, hanem elfogadtam a válaszát, és továbbálltam csendben.

(Amúgy már megfogta a kezem is, meg is ölelt már, meg kaptam tőle puszit is anno, ezért is gondoltam, hogy tetszhetek neki, ezért mertem meglépni a kérdést)


Azóta nagyon megbántam viszont, hogy elmondtam neki az érzéseim, mert az elutasítás miatt rettentő szégyenérzetet érzek belül.

Egy jelentéktelen semminek érzem magam, egy mocskos valaminek.

Kb. olyanhoz tudnám hasonlítani, amit érzek, mint amikor az olajszállító hajó felborul a tenger felszínén lebeg az olaj, és megfogja az állatokat, és olyan nyálkás fekete masszaként fogva tartja őket.

Nos, pont így érzem magam.

Normális ez? Mikor fog elmúlni?


Máskor is kezdeményeztem már, több-kevesebb sikerrel, de ez a mostani más volt.

Itt minden jel arra utalt, hogy tetszem neki, erre meg olyan pofáraesés lett a vége, hogy hihetetlen...

Soha többet nem kezdeményezek senkinél, nagyon fáj ez a dolog.



2013. jan. 5. 16:58
 1/10 Patrik24 ***** válasza:
Na pont ezért nem kezdeményez sok pasi sem. Ugyanígy érzik magukat. Szerencsére még nem éltem ezt át, de az idő biztos segít:)
2013. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom :( Ez sajnos előfordul, benne van a pakliban és amit érzel, az teljesen normális, idővel el fog múlni.


Egyébként milyen választ adott?

2013. jan. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

"Soha többet nem kezdeményezek senkinél, nagyon fáj ez a dolog."


Mindig mondom: egy nő sose kezdeményezzen, de sokan nem hallgatnak rám-így ilyenkor keseregnek.

A pasié a lépés mindig, az hogy játszol vele az egy dolog, de a komoly lépést mindig ki kell várni..

2013. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mintha tegnap olvastam volna szóról szóra ugyanezt a történetet, csak ott az a mondat is benne volt, hogy a hapsi házas és 2 gyereke van...


Nem-e KAMUKÉRDÉS ez itt?

2013. jan. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon normálisan, higgadtan beszélt velem, tényleg.

Csak annyit mondott:

'Köztünk nem lehet semmi.

Nagyon aranyos vagy, nagyon kedves vagy, de ennyi.'


És porig alázva érzem magam.

Pedig tényleg semmi rosszat nem mondott, meg normális volt, de vajon mit gondolhat rólam, te jó ég...

Soha, soha, de soha többet ilyet...elásnám magam.


Pedig mondom, volt már pár próbálkozásom, de soha nem éreztem ilyet más elutasításnál.

De ez valami más volt most, ez nagyot ütött, egy életre megmarad a nyoma.

2013. jan. 5. 17:05
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kamu a kérdés, bárcsak az lenne, akkor legalább nem történtek volna meg ezek a dolgok.

Én nem láttam azt a kérdést, de biztosan nem egy férfiról beszélünk.

2013. jan. 5. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem érezte magát jól tőle, hidd el. Én is már utasitottam el pár lányt és bár tényleg nem volt közöttünk semmi, de még igy sem volt jó érzés "nem"-et mondani.
2013. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek 3-sal.

A pasik lassan nem tudják, hogy kell kezdeményezni egy nőnél, nemhogy udvarolni. Az ilyen nők miatt!! Bocsi nem akarlak bántani,remélem tanulságos volt a pofáraesés.

2013. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na legalább egy nő is tudja végre milyen fájó is, ha valaki visszautasít, gondolj bele akkor, hogy nekünk férfiaknak nem is egy visszautasítást kellett elszenvednünk, na az, hogy fájhat. Hát ezért nem kezdeményezek már én sem egy nőnél sem.
2013. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rossz lehet, de tobb oka is lehet annak h visszautasit valaki...

Lehet epp nem kesz egy kapcsolatra..vagy nem szeretne semmit...de nem hiszem h a markaba nevet, mert megprobaltad...

Es a ferfiaknak sem kell magukat rosszul erezni feltetlenul emiatt...lehet h az a lany eppen ossze van torve lelkileg vagy ki tudja miert nem nyit a masik fele...ha en visszautasitok egy pasit, nem nevetem ki es semmi lenezo velemenyem nincs rola

2013. jan. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!