Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves lány vagyok nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ManocskaXX kérdése:

20 éves lány vagyok nagyon szeretnék egy normális kapcsolatot. De a mai fiúk mind az ilyen agyon festett 15 16 éves lányokra buknak akik kiteszik mindenüket. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 01:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2013. jan. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is, csak én 22 éves vagyok és nem csak az a helyzet hogy nem festem magam meg nem pakolom ki mindenem, hanem elég csendes is vagyok. De nem csüggedek, szerintem pár év és eljön a mi időnk is. Te se add fel. :)
2013. jan. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

A 2-es válaszolónak igaza van.A ti időtök is eljön...ez így igaz:)

....ès ne csüggedj!

2013. jan. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok az ilyen fiuknak tetszenek. En sokkal tobbre ertekelem a visszafogott lanyokat, de elottuk nem tudok annyira megnyilni (+ intelligensebbek is, ergo nehezebb oket lenyugozni)
2013. jan. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
kép nélkül nem tudjuk megmondani...
2013. jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Van, persze. Ne menjen el a kedved pár sikertelen próbálkozástól, hanem keress tovább. :)


26F

2013. jan. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Van remény.

Én is az ilyen lányok társaságát keresem. (mit ne mondjak, tényleg nem könnyű ilyen lányokat találni) Bár jelenleg inkább csak barátkozni szeretnék, komolyabb kapcsolat még egy nagyon picit korai lenne szerintem. Komolytalant meg nem akarok :D


22/F

2013. jan. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Hasonlo voltam hozzad... Van remeny! Emlekszem milyen maganyos voltam es milyen rossz volt. Hiszen mindnyajan szeretnenk valakihez tartozni....en 25 evesn talalkoztam a nagy szerelemmel....aztan 30 evesen a kovetkezovel amikor mar azt hittem: kesz, oreg vagyok, lehuzhatom a rolot akar bele is setalhatok egy kesbe onszantambol...36 evesen lettem anyuka.

Eredeti terveim ezek voltak: 24 evesn ferjhez megyek, es 27 evesen szuletik majd az elso gyermekem...

Van remeny es csak eld az eletedet es probalj meg boldog lenni ugy ahogy vagy. A boldog emberek vonzzak a boldogsagot. Menj el zumbazni, vagy keress valami jotekonysagi egyesuletet ahol segithetsz es ismerkedhetsz...

2013. jan. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

nem életfeltétel a párkapcsolat és valaki még sokkal később se talál senki magához illőt vagy csak kínlódik valaki mellett (az ilyen önsorsrontókra azt mondom aki hülye dögöljön meg) ennél te azért némileg előnyösebb helyzetben vagy pláne 20 évesen, inkább a magad boldogulásán kattogjon az agyad, meg a jövődön, szóval nehogy depresszióba essél itt nekünk, hanem inkább tanulj meg nyitott szemmel járni.


És nehogy itt próbálj lelkizni a többi szerencsétlen tehetetlen majom előtt, attól még a magad helyzete se lesz jobb.

2013. jan. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van:).
2013. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!