Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez meg miért van?

Figyelt kérdés
Régen egyenesen rusnyának láttam magam, pedig pozitív visszajelzéseket kaptam. Újabban egyre jobban alakítom (külső igények alapján) és elfogadom a külsőm, kezdek magabiztossá válni... erre mindenki lerusnyáz. (F)

2013. jan. 5. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban elfogadnád magad, akkor nem érdekelne, ki mit mond.
2013. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Túl nagy lett az arcod, egyenes arányban növekedett az önbizalmaddal...
2013. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es: Így hogy fogadjam el magam?

2-es: Egyáltalán nem lett nagyobb se az arcom, se az igényeim...

2013. jan. 5. 19:52
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem ezek után hogy fogadjam el magam?!
2013. jan. 5. 19:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Rá kell jönnöd, hogy nem másoknak kell megfelelned, hanem saját magadnak.
2013. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Magamnak már megfeleltem valamennyire, de másoknak úgy sem. Ha ad valamit, elvárná a normális ember, hogy kapjon is.
2013. jan. 5. 19:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Na, ezt de jól megfogalmaztam, ezért kapok némi támadást...
2013. jan. 5. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, te mit adtál? magadra? azért nem jár viszonzás...
2013. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Magam és ezzel együtt más miatt is megváltoztattam a külsőm. Ezt adtam volna annak a valakinek.
2013. jan. 5. 20:16
 10/10 anonim ***** válasza:

A külsőd megváltoztatása, nem adomány...

Szerintem a második válaszolónak van igaza...

Bazi nagy arcod lett, mintha a megváltozott külsőd, valami főnyeremény lenne... Cserébe meg csak elvárásaid vannak.

A te tested, a te felelősséged. Nem minden a külső, néha nézz magadba jó mélyen. Te szeretnél magadnak egy olyan embert aki külsőleg ugyan jól néz ki, de azt képzeli magáról, hogy ezért cserébe jár neki valami +?

Nem-nem barátocskám...

Ha valamit önzetlenül adsz másoknak, azért várhatsz cserébe jó dolgokat, de nem követelhetsz magadnak semmit ami nem és soha nem is volt a tiéd...

2013. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!