Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire valószínű hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire valószínű hogy egy hetero csaj leveszi ha egy lánynak tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják hogy "ha nem érdeklik azonos neműek (is) akkor nem feltétlen gondolnak arra hogy valaki azért nézi mert bejön az illetőnek". de hát ha feltünően nézi akkor csak veszi a lapot hogy azért nézi nem?

2013. jan. 6. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Valószínű, hogy venném a lapot. Attól kezdve nem nagyon találkoznék vele kettesben.
2013. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem venném a lapot.

Azt gondolnám, hogy vagy nagyon csúnyának talál, vagy féltékeny rajtam valamire.

2013. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha a sejti rólad, hogy érdekelnek a lányok, akkor. Ha egy lányos lány megbámulja időnként, előbb hiszi, hogy szimpatikus neked.

Szerintem próbálj összeismerkedni vele.:)

2013. jan. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok hozzászokva, a vonzalom lenne az utolsó dolog amit a háttérbe gondolnék.
2013. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nessza:) válasza:
100%
Eszembe se jutna, csak ha nyilvánvalóan nézné a mellem, vagy a fenekem. De azt is úgy értelmezném, hogy rondának vagy szépnek tartja.
2013. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!