Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen nem beképzelt, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen nem beképzelt, ha ilyeneket ír ki facebookra?

Figyelt kérdés

Ezt írta a lány:

Amikor valaki csúnyának/ocsmánynak nevez, odamegyek hozzájuk, mosolygok, majd megölelem őket, mert tudom, nem könnyű az élet, ha valakinek sérült a látása.



2013. jan. 6. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

XD


nemtom de ilyen valami idióta 15éves diszkóribanc ír

2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, szimplán kezeli a helyzetet...
2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem:DD Okos, van humora, és már pedzegeti azt ami alap egy valódi embernél:)
2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kit érdekel a facebook??
2013. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De látom elérte a célját, mert idegesit:DDD
2013. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%
nem beképzelt inkább nagyon jo arclehet....van humora is...
2013. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég régi bölcsesség, nem ő találta ki, tehát nem árulkodik a humoráról.
2013. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy ha valakinek van egy egészséges énképe, és ezzel együtt önbizalma is, akkor már rögtön nagyképűnek titulálják. Pedig a kettő nem ugyanaz.
2013. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én örülök ha valakinek van önbizalma, de még szebb az ha a belső önbizalma mellett szerény is tud lenni. Engem sem érdekel, ha hülyeségekkel kritizálnak, mégsem vagyok olyan közönséges, hogy ilyen tucatszövegekkel muszáj fölvágnom. Azért az ilyenek, bár van bennük önbizalom, mégis le vannak ragadva ennél.

Egy ilyen embernél láttam még egy olyant, hogy egy

2013. febr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, a fr*nca, befejezetlenül elküldte:)

Szóval, nem szeretem alapból az ilyen idézeteket, amit sokan manapság képek mellé írogatnak, van egy elég szép kép, de tönkreteszi, és műhatást kelt(szerintem) azt ilyen tucat idézet, hogy "egy nő a tekintetével hódít, nem a mellével."mintha nem is szívből szólna az a tekintet, hanem "az igazi nő" mintájára készült volna, ilyen benyomást kelt.Meg sok ilyen "Az igazi nő, .." blabla idézet díszeleg képek mellett, miért kell ilyesmit kiírogatni, szerintem természetes módon enélkül is lehet hódítani.

2013. febr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!