Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó az, hogy sokan kiíroga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó az, hogy sokan kiírogatják facebookra, hogy: egy szám üzibe és kiírom, hogy járnék e veled? Ennek mi értelme van? Nem tartjátok gáznak és gyerekesnek? A durva az, hogy a 16 év felettiek is kiírnak ilyeneket.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
énis így vagyok vele hogy mi a francnak? gondolom unatkoznak és azért írják ki a sok hülye meg ír neki számot bár tudja hogy úgyis csak jót fog írni de azért megkérdezi.
2012. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hunter92 ***** válasza:
Én azt látom, hogy a fiatalabbaknak egyre inkább fingjuk sincs róla, hogy hogyan kell flörtölni, udvarolni. Gondolom ezért próbálkoznak ilyen gyerekes hülyeségekkel. Persze ennek csak az lesz az eredménye, hogy még inkább háttérbe szorul az életben való ismerkedés.
2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TOMAtm ***** válasza:

eccer poénból én is írtam egy számot egy ilyen kis 16 éves 'ismerősömnek'(kb 2szer láttam futólag).üziben visszaküldte h ha viszem egy kört a motorommal akkor lehet valami...

hát télleg szánalom(azért megjegyeztem,mert nagyapám szerint :tüzet oltani a moslékosvödör is jó!!!)

2012. szept. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem írom ki, de megértem. Életben nincs semmi ismerkedési lehetőség. Napközben csak a rohanás van aztán ha látok olyat aki tetszik azzal is lehetetlen megismerkedni. Fogalmam sincs hogyan ismerhetnék meg bárkit is, nem, hogy működőképes kapcsolatra akivel a szerelem is kialakul.


21/N

2012. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem allati gaz amikor azt csinaljak, nem is ... inkabb csak szanalmas.
2012. okt. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó, utálom, és hamarosan elküldöm az anyjába az összes ilyet aki kiírja az ilyen szarokat mert tele van néha minden ezzel.
2012. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is kiírja egy csomó ismerősöm.


MIND 15 éven aluli.

2013. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!