Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket adjak, h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket adjak, h rájöjjön, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác a suliból, egy évvel idősebb nálam. Nem ismerjük egymást, csak a folyosón néha összefutunk. Milyen jeleket adjak, hogy rájöjjön h nekem nagyon bejön?:)
2013. jan. 6. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szemezz fele....nézd feltünően és mélyen a szemébe...aztán hakellesz neki akk közeledni fog feléd ..feltéve hogy elég tökös:P
2013. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:
szerintem tudja,mert ilyen fiatalon csak úgy tudsz ránézni az imádatod tárgyára, hogy folyik a nyál a szád szélén.:) de a nem semmibe révedő tekintettel,menőcsajosan sétálsz el mellette,hanem a szemébe nézel és rámosolyogsz,levágja,he nem teljesen retardált.:)
2013. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%
Hagyjatok már a szemezéssel, az semmit sem ér, ha olyan a fiú, mint én. Tudod hány szhép lány szemezett már velem és hányból lett kapcsolat? Hát egyből sem, azért, mert ez nekem nem elég jel, hogy merjek lépni, hiszen lehet csak elbambult. Egyetlen egy lány mosolygott normálisan rám, na az már egész jó jel volt, hogy tetszem neki, de ennél is jobb volt, amikor az a lány,a kinek bejöttem odaküldte hozzám a barátnőjét, hogy adja át azt nekem, hogy bejövök a barátnőjének.
2013. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neked aztán az egód sem kicsi :)
2013. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kinek? :D
2013. jan. 8. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:
ultrarövidhullámúakat
2013. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
annál ratyibb megoldás nincs is, hogy odaküldöd a barátnőd. Feltéve ha kiscsoportos vagy még.. akkor elmegy.
2013. jan. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!