Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok írni néhány tippet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni néhány tippet a nemiszervem szőrtelenítéséhez? (fiú)

Figyelt kérdés
2013. jan. 6. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyanta, borotva, olló, lézeres kezelés
2013. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én csak néha ollóval rövidebbre vágom azt cső. Szerintem elég szarul néz ki csupaszul.
2013. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a borotvára esküszöm. Azzal egyszer sem vágtam meg magam, de ollóval, meg géppel igen.
2013. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Teljesen ne nyírd le, az igazi nők nem a 10 évesnek kinéző babapopsi szindrómában szenvedő sejemrambókra kiváncsiak..
2013. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
ollóval vágd rövidre szerintem, amúgy meg a partnered ízlésének megfelelően..
2013. jan. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lenyarja teljesen utána egy ideig szerintem viszonylag rövidebb a ször ... Legalább is nekem másnap már elég sok visszanő de utána 1 hétig teljesen elfogadható utána meg elölről ..


Egyébként borotvával simán neki esel és kész :D Legelső kicsit szar érzés lesz utána megy mint karikacsapás :D

2013. jan. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Öngyújtó. Azt még senki sem javasolta. Garantáltan tartós erdőirtás!
2013. jan. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ollóval csak megvágod magad. A borotváról egy orvosos videóban láttam hogy nem ajánlja hogy férfiak ezt használják odalent, de ahogy gondolod. A testszőrnyíró viszont nagyon praktikus és olcsó is.
2013. jan. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a testszőr nyíróra esküszöm. Amióta borotvával belevágtam a herezacskómba, azóta én nem használtam odalent borotvát. Ez kényelmes, gyors, nem szúr,mint a nyavaja, nem irritálja a bőrt, szóval tökéletes.
2013. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!