Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha utcán odamegyek egy lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha utcán odamegyek egy lányhoz, dumálok vele, majd elkérem a számát, akkor nekem is meg kell adnom az enyémet ugye?

Figyelt kérdés

2013. jan. 6. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs rá se szabály,se törvény.
2013. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
miért kéne? úgyis neked kell felhívnod
2013. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Thom12 ***** válasza:
49%

Írd be a telódba és csörgesd meg!

Mert ezek a mocsok szemétládák,

mindig kamu számot adnak meg!

2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Harmadik: remélem egyszer megtalálod életed szerelmét és nem a legkevésbé sem fogja viszonozni. :)
2013. jan. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Thom12 ***** válasza:

Szia!

Köszi, jól esett a hozzászólásod!

Tudod én őszinte vagyok és mindig

a saját tapasztalataimat írom meg.

Ez úgy történik, hogy a lány ad egy kamu

számot és jót röhög a markába.

Ha azonnal csekkolod jön a mentegetőzés:

-otthon hagytam

-a barátnőmé

-lemerült

-tesóm kölcsönkérte

Hogy az oltásodra is válaszoljak

már megtörtént nem egyszer!

2013. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez a helyben megcsörgetés, ez tetszik....:)
2013. jan. 6. 23:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármikor amikor számot adok meg vagy kérek valakitől, mindig meg szoktam csörgetni a másik telefonját, egyrészt mert így meglesz neki az én számom, másrészt tudni fogom, hogy tényleg a saját és jó számát adta meg.
2013. jan. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Daemia ***** válasza:

A legjobb módszer, ha elkéred a csaj telefonját és megcsörgeted MAGADAT! Akkor nem tud trükközni :-)


Valami olyan szöveggel, hogy "mutasd csak a telefonod, megmutatom hogy lesz gyorsabb/szebb/akármi rajta"

2013. jan. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Továbbra is harmadik: nem az a gondom, hogy vannak csajok akik így koptatják le a nekik nem szimpatikus egyedeket, hanem a fogalmazásod (mocsok szemétládák) úgy gondolom elárul valamit az intelligenciádról.
2013. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én ha valakinek meg akarom adni, megadom a rendeset, ha nem, akkor megmondom, hogy nem szeretném megadni, mert ha úgysincs esélye, minek reménykedjen, szegényke??

de személy szerint örülnék, ha megadná, ha már én is megadtam, mert akkor tudom, ki hív, vagy ha nem hallottam, idegen számot soha nem hívok vissza...

2013. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!