Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ha odamegyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem ha odamegyek egy lányhoz tuti lekoptat, visszautasít és beégek, hogy segíthetek ezen?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy önbizalomhiány de önbizalmam van sok dologban, lehetséges az hogy csak csajokkal nincs?

Amúgy sokszor szemeznek velem csajok de még akkor se merek oda menni, szinte akkor se mernék oda menni ha mondaná valaki hogy tetszek neki, arra várok hogy ők jöjjenek hozzám de az ritka.. Mi tévő legyek mit kéne tennem?


16/F


2009. szept. 9. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát velem is ez volt, de azért, mert csak nekem nem tetszettek azok a lányok.

Akik nekem bejönnek azok nem az én "kategóriámba" esnek.

16f

2009. szept. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha már szemeznek veled, vagy tudtodra adják, akár mások által is h tetszel nekik, szedd össze magad, légy tökös és menj oda. Hidd el, csak az első lépés nehéz, utána már menni fog. 18f
2009. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát ha normális, kedves lány, akkor biztosan lesz benne annyi, hogy elbeszélget veled, akkor is ha nem tetszel neki. mármint egy NORMÁLIS lánynál. :) sok sikert! ;)
2009. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdjél neki, tulajdonképpen mit veszíthetsz ha visszautasít? Ha ez nem a suliban történik, hanem mondjuk egy szórakozóhelyen, akkor soha többé nem találkoztok, ellenben időt nyersz vele, foglalkozhatsz a következővel. Még a legrutinosabb nőcsábászok is kapnak néha kosarat, mondjuk 3-ból egyszer kétszer. Zöldfülűként neked lehet hogy csak 10-ből egyszer lesz szerencséd, de te nem is az első kilencet keresed, hanem azt a bizonyos tizediket. Hajrá! (28/F)
2009. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na és akkor? Ne függj egy idegen véleményétől. Csak menj és érezd jól magad, lesz ami lesz, élj a mostban, ne a fejedben.
2009. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyük fel hogy odamész, és megtörténik a legrosszabb, lekoptat és elutasít és még valami rosszat is mond rád, valami csúnyát.Számít valamit is neked a véleménye?Nem, mert nem is ismered, akkor meg?:)Az ilyen be is mutatkozik a bunkó viselkedésével.Nyugodtan kezdeményezz minél többet, menni fog!
2009. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Iratkozz be egy tánciskolába!

1. Örülnek ha végre egy hímnemű egyed is megy, tök mindegy hogy néz ki. /Jó, ha száz kiló vagy és 150 centi, akkor az mégis probléma... :)/

2. Annyit leszel ezáltal testközelben nem rossz csajokkal, hogy "megszokod" őket.

3. Ha idővel a sok mai slágerben is felismered majd simán, hogy melyik készült rumba, cha-cha, stb. alapra, - több, mint hinnéd! - akkor nyert ügyed van bármelyik táncos szórakozóhelyen, mert TUDSZ táncolni és ezzel simán előnyben vagy a férfiak 90%-val szemben, akik csak az egyet jobbra egyet balrát ismerik, vagy valami összekapaszkodós ritmusra mozgó izét.


Ugyanis a nők általában szeretnek - azaz inkább csak szeretnének, mert ritkán van rá lehetőségük - táncolni és jól vezető partnerrel bármilyen táncot tudnak is!

Ha rendelkezel egy jó tánctudással, akkor simán önbizalommal felkérhetsz bárkit, aki egyedül van, mert örül neki, ha végre valaki megtáncoltatja.

Vagy nevettess, vagy táncoltass meg egy nőt igazán és onnan már baj nem lehet!

2009. szept. 13. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen ez bizony önbizalom hiány:( igen én is úgy vagyok vele mint te, hogy a lányoknál elszáll .... Am az előttem szóló jót mondott, de mondok én is valamit, amihez nem kell tudni táncolni meg semmit, annyi az egész, hogy meglátsz 1 lányt(gyorsan eldöntöd bejön e vagy sem, a hangsúly a gyorson van) aztán , ha bejön gyorsan odamész hozzá, mielőtt elgondolkoznál azon, hogy visszautasít... odamész gyorsan köszönsz, kinyögsz valami értelmes kérdést, és voala kész is vagy aztán meg még kitalálsz valamit.
2009. szept. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Már jó pár barátnőm volt életemben de még soha nem mentem csak úgy oda idegen lányhoz.

Egyszerűen azért, mert értelmetlen, hogy egy idegenhez odamenjek. Miről beszéljek egy idegennel, akivel semmilyen kapcsolódási pontom sincs?

Vagy munkához, vagy tanuláshoz, vagy hobbihoz, vagy egyszerűen baráti társasághoz tartozó külső lányok voltak, akikkel összejöttem. Ott mindig volt kapcsolódási pont, beszédtéma, stb. és a kialakuló szimpátiából aztán már összejött könnyedén a dolog, mert akkor már nem egy idegenről van szó.

2009. szept. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!