Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 év körüli férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 év körüli férfiak, nektek mennyire és milyen szempontból fontos a nő öltözködése?

Figyelt kérdés
Minden érdekelne, mi az ami előny, és mi az, ami ellenkezőleg. Olyan pasikkal vagyok körülvéve, akik effektív szeretik a divatot, szóval úgy gondolom, általuk nem kapok reális képet erről. Köszi!
2013. jan. 6. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:

nem ezen mulik, hidd el


az oltozkodes funkcionalis dolog kene legyen es nem esztetikai kerdes

2013. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Arc és fenékforma után talán a legfontosabb nálam ,hogy imben van a nő. Milyen stílusban. A túl világos, túl tarkabarka, kis hangulatolos szarokat, dögunalmas kontraszt nélküli bohócszerkókba öltözködő nőket kerülöm, mert azt olvasom le az öltözetéből,hogy zárkózott vagyok, azért öltözök így,hogy feldobjam ezzel is az amúgy is szar hangulatomat, és haggyj békén, kivéve ha extra humoros jófej fickó vagy.

Na nekem ezek nem tetszenek.

Nekem feszülős, ribancos öltözetű nő kell, csak azokat szeretem. Elegáns, elit ribanc öltözet. Itt most nem a félmeztelenre kell rögtön gondolni, hanem a nőcisebb, ihívóbb, csábítóbb ruhák, amiben nem szendeszűznek nézel ki, hanem az a fajta, ami után a szerelmes párok hímtagjai mindig megfordulgatnak,ha mászkálnak az útcán.

2013. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem ezen múlik, erre kb. 17 éves koromban rájöttem, de biztosan mindenkinek van véleménye, és tisztában van azzal, hogy mit szeret jobban illetve kevésbé egy lányon.
2013. jan. 6. 21:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne legyen szakadt, koszos, büdös a ruhája, a többi kb. lényegtelen. A divat engem hidegen hagy, az a fontos, hogy a nőnek legyen stílusa, ne legyen ízléstelen, és önmagát adja, a divat kedvéért ne vegyen fel olyat, ami pl. nem áll jól neki, vagy amit egyébként nem szeret viselni.
2013. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve az érdekelne, hogy van-e olyan akit kifejezetten zavar, ha valaki divatosan öltözködik? Mármint hogy ez miatt első blikkre úgy gondolja, hogy biztos felszínes a lány.
2013. jan. 6. 21:38
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem mi férfiak (vagyis a többség) nem törődik annyira a női divattal, hogy az alapján válasszon.

legyen jó az összkép és ennyi.

2013. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OFF: "Elegáns, elit ribanc öltözet." :DDD behaltam.
2013. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!