Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy igazi férfi kinézet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy igazi férfi kinézete ami után megfordulnak az utcán is a nők?

Figyelt kérdés
Lányok válaszát várom!
2013. jan. 7. 09:23
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor lányok vagy nők?
2013. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én még sosem fordultam meg egy hapsi után sem az utcán, ellenben mikor néha divatbemutatót látok (élőben,nem a tv-ben!) na azokat a szép arcú, helyes fiúkat mindig jól megnézem :)
2013. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magas, testes, hódító tekintetű. A szem sok mindent elárul.
2013. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ilyen: [link]

és nem ilyen: [link]

2013. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sosem fordulok meg férfi után, csak legfeljebb egy kicsivel később kapom el a tekintetem. Egy férfi nem is várja el, hogy a nők megforduljanak után. A vonzó férfi magas, jó kiállású, van kisugárzása.
2013. jan. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magas (bár lehet alacsonyabb is), jó kiállású, stílusos (nem divatpojáca, csak tudja, hogy mit mivel lehet felvenni és mi áll jól neki), lehet borostás is. Ezenkívül legyenek olyan szemei, hogy akár csak egy pillanatra is, de elvesszek benne:D Bár nem nagyon szoktam forgolódni pasik után, inkább csak akkor vetek rájuk egy gyors pillantást, amikor még velem szemben van.
2013. jan. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ápolt, gondozott a haja, tiszta a cipője, nem egy koszos adidas, nem susogós szabadidő ruhában jár állandóan. Az alkalomnak megfelelően öltözik. Ez nem feltétlen a legdrágább ruhákat, jelent, de ha kell tudjon viselni öltönyt, nyakkendőt, vasalt inget. A megjelenésén már látszódjon az, hogy magabiztos, tudatos. Legyen jó kedélyű, de nem harsány és az egész kinézete legyen összhangban az egyéniségével.
2013. jan. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ilyen:): [link]
2013. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!