Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen "fajta" szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "fajta" szerelemre vágynátok leginkább?

Figyelt kérdés

Aranyos és ártatlan(persze nincs cölibátusXD)

Tüzes és szenvedélyes(nem alkalmi)

Legjobb haverok,de szeretitek egymást

Utáljátok és piszkáljátok egymást de mégis vonzódtok


Melyiket választanátok és miért?:D


2013. jan. 7. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. A szerelem nem áll egy egyszerűen behatárolt dolgokból.
2013. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szerelmet aligha lehet így behatárolni... de ha ezek közül kell választani, akkor legyen az első. Nagy átlagban a visszafogott lányok jönnek be nekem :)
2013. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet vonzó és taszító is.Igazából már mindegyik "fajtával" jártam már.
2013. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vicces, de mi ezeket váltogatjuk a barátommal. Vannak ártatlan dolgaink, de van amikor úgy esünk egymásnak mint az orultek.. Bármit meg tudok vele beszélni, vicces, viszont van hogy úgy felidegesit, hogy megorulok tőle:D Szerintem ez a legjobb:)
2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nyilván valóan nem a saját filozófiai nézeteimet szeretném ráerőltetni az emberekre,és nem szeretnék kiselőadást tartani/hallani az érzelmek forrásáról, mibenlétéről,hanem kíváncsi vagyok arra hogy nők és férfiak egyaránt melyik kapcsolatot tartanák érdekesebbnek,vonzóbbnak,vagy akár kifizetődőbbnek.Ezeken kívül több ezer kapcsolat létezik ,mivel több ezerféle érzelem és ember van,de én valamilyen oknál fogba pont ezeket szedtem össze.
2013. jan. 7. 14:39
 6/9 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok:D
2013. jan. 7. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Aranyos és ártatlan(persze nincs cölibátusXD)


Ezt. de egy kis szenvedélyel kéne megfűszerezni :P

f19

2013. jan. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a harmadik volt szimpatikus.
2013. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Éjszaka: tüzes és szenvedélyes

Reggel: aranyos és ártatlan

Napközben: utáljuk és piszkáljuk egymást

éjjel-nappal: a legjobb BARÁTOK, akik szeretik egymást


24/N

2013. jan. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!