Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretem még mindig, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem még mindig, ha kihasznált, és szemét volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác... eléggé hülyén bánt velem.Végig a szemembe hazudta, hogy szeret, és én elhittem. Én tényleg szerelmes vagyok belé, már lassan 1 éve. Szeretem őt gyűlölni, vagy legalább semleges érzelmeket táplálni az irányába, de nem megy. Mert még mindig szeretem. Sokat sírok miatta, és az egyedüli ember akit hibáztatok, az én vagyok... Miért nem tudom őt utálni, miért szeretem még mindig?


2013. jan. 7. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert Nő vagy!
2013. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*szeretném őt gyűlölni
2013. jan. 7. 19:42
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
mert az apád alkesz volt és vert téged
2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Patrik24 ***** válasza:
Mert a nők így működnek:DD
2013. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as, gonosz vagy.

Az én apám tök normális volt, mégis egy ilyenbe estem belem mint a kérdező.

Sajnos, nem tudsz ellene mit tenni, lassan, idővel majd kilábalsz, de nincs rá recept. Nekem se ment, mindent kipróbáltam, végül két év után elmúlt. Elég car két év volt, de mostmár túl vagyok. Tök jó.

2013. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerelmes, csak az agyad szórakozik veled.

Talán félsz vmitől, továbblépéstől, hogy egyedül maradsz v nem tudom, de az agyunk elég hülyén működik. Talán önbizalmad sincs, mert akkor nem süllyednél idáig, nem hagynád, hogy beletiporjon a lelkedbe és inkább magadat okolod.

2013. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert rongyá vágta az önérzetedet. úgy érzed hogy mással nem lennél boldog, pedig ez nem igaz.
2013. jan. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát tényleg úgy érzem, hogy mással nem tudnék boldog lenni :(
2013. jan. 7. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok, engem most dobott ki nemrég a bnőm, és ugyanezt érzem. Ha logikusan belegondolok, eddig az összes barátnőm után ezt éreztem, volt amelyik több mint egy évig is eltartott. De többször is volt ilyen. Most is a szívem azt érzi, hogy mindjárt szétreped (bocs a nyálaskodásért :D ), de az eszem és az eddigi tapasztalataim alapján mindig jött egy jobb, egy másabb valaki. Az a fontos, hogy legyél nyitott és ha meg akar téged valaki ismerni, akkor ne az exed keresd benne, hanem azt az embert próbáld megszeretni és megismerni olyannak, amilyen. Aztán egyszer csak zutty, észre sem veszed, és egyik napról a másikra elfelejted a régit.


Nekem sajna még elég friss a dolog, és én magam sem akarom elhinni, amit neked leírtam szívem szerint, de mint mondtam, a tapasztalataim és a logika mást mutatnak. Sok sikert hozzá! :)

2013. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!